12 Mayıs 2011, Perşembe 10:35:31

PEGASUS'TAN 29,99 TL'YE BİNLERCE BİLET

Pegasus Hava Yolları'dan 13-16 Mayıs tarihleri arasında bilet alanlar, 23 Mayıs'tan Haziran sonuna kadar, iç hatlarda belirli noktalara 29.99 TL'ye uçacak!
  • Neyini kiskanalim kardesim berbat bir havayolu 30 tl.lik otobus yolcusunu tasiyor ancak o kadar. Ucak yolcusu degil. Dun aksam (12.05.2011) Saat 18 den sonra rotarsiz hemen hic bir ucusu yoktu. Merak ediyorum zamaninda kalkis oranlari web de nasil cikacak. Ayni saatte Sky ile 20.10 da uctum Pegasus 20.10 daarkadasim vardi 1.15 dk sonra ucabildiler. Konya,İzmir, Hatay, Lefkosa vs hepsi ayni durumdaydi, gecmis olsun yolcularina.
  • Nedense bunların insanların hayrına birşey yapabileceklerini düşünemiyorum. Heralde ilk bir bilet o fiyata ya da zaten tüm indirimli biletler tükenmiştir baştan :)))
  • havacılığı ayaklar altına aldığı falan yok pegasus sayesinde artık herkes uçabiliyor.sanırım senin şirketinin satışları düştü ve karalama yapıyorsun.en çok ve en genç filoya sahip,uçtuğu destinasyonlar thy ye yaklaştı,ayrıca çok uygun fiyatları var ve zamanında kalkış perfonması en iyi firma.ne ayak altından bahsediyorsun uyannnn...
  • neden nefret ediyorsunuz anlamıyorum.hem ucuza uçuyorsun hemde bir ton ücretsiz hizmet bekliyorsun.sen istemezsen uçmazsın zorlayan yok.ama şu da bir gerçek ki low cost uçuşta pegasus 1 numara.uçmayan kalmasınn:))

Gerçekleştirdiği cazip ve ekonomik kampanyalar ile misafirlerini uçuran havayolu Pegasus, Haziran ayında yurt içi seyahatlerinde havayolunu kullanmak isteyen misafirlerine çok cazip bir kampanya sunuyor.

13-16 Mayıs tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alacak 28.800 Pegasus misafiri, 23 Mayıs’tan Haziran sonuna kadar  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Gaziantep,  Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas’a karşılıklı olarak, İzmir’den; Ankara ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na karşılıklı olarak, Ankara’dan Bodrum’a karşılıklı, Adana’dan Antalya ve İzmir’e  karşılıklı olarak, Hatay ve Kayseri’den İzmir’e tek yön  29,99 TL’ye uçabilecekler.
 
Kampanyalarına hergün bir yenisini ekleyen ve misafirlerinin tatil planlarını çok uygun fiyatlara gerçekleştirmelerini sağlayan Pegasus, Haziran kampanyası ile de erken tatil planları yapanlar ve yıllık memleket ziyaretini gerçekleştirecekler için kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor.
 

PEGASUS'TAN 29,99 TL'YE BİNLERCE BİLET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
Neyini kiskanalim kardesim berbat bir havayolu 30 tl.lik otobus yolcusunu tasiyor ancak o kadar. Ucak yolcusu degil. Dun aksam (12.05.2011) Saat 18 den sonra rotarsiz hemen hic bir ucusu yoktu. Merak ediyorum zamaninda kalkis oranlari web de nasil cikacak. Ayni saatte Sky ile 20.10 da uctum Pegasus 20.10 daarkadasim vardi 1.15 dk sonra ucabildiler. Konya,İzmir, Hatay, Lefkosa vs hepsi ayni durumdaydi, gecmis olsun yolcularina.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Nedense bunların insanların hayrına birşey yapabileceklerini düşünemiyorum. Heralde ilk bir bilet o fiyata ya da zaten tüm indirimli biletler tükenmiştir baştan :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
havacılığı ayaklar altına aldığı falan yok pegasus sayesinde artık herkes uçabiliyor.sanırım senin şirketinin satışları düştü ve karalama yapıyorsun.en çok ve en genç filoya sahip,uçtuğu destinasyonlar thy ye yaklaştı,ayrıca çok uygun fiyatları var ve zamanında kalkış perfonması en iyi firma.ne ayak altından bahsediyorsun uyannnn...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
neden nefret ediyorsunuz anlamıyorum.hem ucuza uçuyorsun hemde bir ton ücretsiz hizmet bekliyorsun.sen istemezsen uçmazsın zorlayan yok.ama şu da bir gerçek ki low cost uçuşta pegasus 1 numara.uçmayan kalmasınn:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000