01 Aralık 2015, Salı 08:15:14

Pegasus'tan 10. yıl kampanyası

Pegasus Havayolları, tarifeli seferlere başlamasının 10’uncu yılında tam 100 bin bileti tüm vergileri ile birlikte bedava veriyor.
  • ben aldımanantalya dan istanbul üzerinden balkanlara , eşim ve kardeşimle beraber . her 4 bilete 4er adet hediye çıktı :) . hatta hediyeleri de aldık kullandık :) yani kampanya gerçek
  • Ne zamn bitti bu kampanya bedava bilet yok
  • Ben aldım gayet te uyguna geldi istanbul- antep gidiş dönüş 70 lira
  • uygulama kitlenmiş.. uçuş saatlerini seçmekten öteye geçemedim.. bilet alabilen var mı gerçekten? hediyeyi veriyosun, sistemini bu talebi kaldırabilecek kadar kuvvetli yapmıyosun.. ne anladım bu işten.. deli oldum akşamdan beri!

Pegasus Havayolları, tarifeli seferlere başlamasının 10’uncu yılında tam 100 bin bileti tüm vergileri ile birlikte bedava veriyor. 

Pegasus Havayolları, 10 yıl önce 1 Kasım 2005’te ilk tarifeli uçuşunu İstanbul Sabiha Gökçen ile Adana arasında gerçekleştirmişti. Şirket, 10’uncu yılı nedeniyle sadece mobil uygulamalarda geçerli olan yeni bir kampanya düzenliyor.

Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava

Akıllı cep telefonlarına Pegasus’un mobil uygulamasını indirenler, 2 Aralık’ı 3 Aralık’a bağlayan geceden itibaren aldığı bir iç hat veya dış hat biletini bir tane de bedava bilet kazanacak. Sadece ilk 100 bin bilet için geçerli kampanyada, bedava biletin tüm vergi ile harçları da Pegasus tarafından ödenecek. Alınacak biletleri yolcular 31 Mart 2016 tarihine kadar kullanabilecek.

Uygulamayı 2 Milyon Kişi İndirdi

Pegasus Havayolları’nın mobil uygulamasını bugüne kadar toplam 2 milyon kişi indirdi. Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, 10 yıl önce web sitelerinin ayda 800 bin kişi tıkladığını belirterek, “Bu rakam şimdi aylık 5.5 milyona çıktı. Dijital bizim için çok önemli. Türkiye’de 36 milyon akıllı cep telefonu var. Satışlar mobil uygulamalara doğru kayıyor. Biz de bu gelişmeleri dikkatle izliyoruz” dedi. Pegasus’un biletlerinin yarısı internet üzerinden satılıyor. Mobil uygulamaların ise payı yüzde 10,5 olduğu açıklandı.

Pegasus'tan 10. yıl kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

ebru ~ 2 yıl önce
ben aldımanantalya dan istanbul üzerinden balkanlara , eşim ve kardeşimle beraber . her 4 bilete 4er adet hediye çıktı :) . hatta hediyeleri de aldık kullandık :) yani kampanya gerçek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havvva ~ 3 yıl önce
Ne zamn bitti bu kampanya bedava bilet yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eminee ~ 3 yıl önce
Ben aldım gayet te uyguna geldi istanbul- antep gidiş dönüş 70 lira

Yanıtla

Kalan karakter 1000
irem ~ 3 yıl önce
uygulama kitlenmiş.. uçuş saatlerini seçmekten öteye geçemedim.. bilet alabilen var mı gerçekten? hediyeyi veriyosun, sistemini bu talebi kaldırabilecek kadar kuvvetli yapmıyosun.. ne anladım bu işten.. deli oldum akşamdan beri!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000