13 Ekim 2016, Perşembe 17:36:45

Pegasus'ta kıyım sürüyor: 30 personel daha çıkarıldı

Pegasus Havayolları, son dönemde başlattığı işten çıkarma furyasına bir yenisi daha ekledi. Son gelen bilgilere göre; Pegasus 30 teknisyenin işine son verdi.
  • Yazık günah kardeşim bu kadar milletin emeğiyle oynuyorlar tem kuracaz dediler milletin düzenini bozdular şimdi çıkarıyorlar haram olsun verilen emek lere yarın bizi de çıkarabilirler ama umrumda değil haksızlığın karşısındayım
  • Bizde calisan yok aile bireyi var dediniz..bu nasil aileymis beee O nane midir limon mudur nedir kahretsin onu
  • Hep zarar ediyoz diyolar hemde her ay ucak aliyolar.
  • Ülkede kriz var algısı yaratmaya çalışıyorlar. Amaçları ülkemizin geçtiği bu zor günlerde işsizliği yükselterek yabancıların ekmeğine yağ sürmek. Boston Consulting adında yabancı bir danışmanlık firmasıyla işbirliği yapıyorlar. Vücutları burada ancak beyinleri dışarıda. Ekonominin geçtiği bu zor dönemlerde değil eleman çıkartmak, böyle büyük şirketlerin eleman almaları gerekiyor. Bu zor günlerde yaptıklarınızı bu millet unutmayacak Pegasus yöneticileri.

Pegasus Havayolları bugün Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Airport Otel'e davet ettiği 66 kabin memurunun işine son vermişti.

AirportHaber'in edindiği son bilgilere göre; Pegasus Havayolları teknik biriminden de işten çıkarmalara başladı. 

Pegasus'un bugün iş akitlerini fest ettiği 66 kabin memurunun ardından teknik birimden de 30 personel çıkardığı öğrenildi.

Bugün yapılan fesihlerle birlikte Pegasus Havayolları yaklaşık rakamlarla, 68 yer hizmetleri çalışanı, 186 kabin memuru ve 30 teknisyeni işten çıkarmış oldu. 

İşten çıkarmaların önümüzdeki dönemde de çeşitli birimlerle devam edeceği belirtildi.

©AirportHaber

Pegasus'ta kıyım sürüyor: 30 personel daha çıkarıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (192)

Lisan şahin ~ 2 ay önce
Yazık günah kardeşim bu kadar milletin emeğiyle oynuyorlar tem kuracaz dediler milletin düzenini bozdular şimdi çıkarıyorlar haram olsun verilen emek lere yarın bizi de çıkarabilirler ama umrumda değil haksızlığın karşısındayım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Senolgul ~ 3 ay önce
Bizde calisan yok aile bireyi var dediniz..bu nasil aileymis beee O nane midir limon mudur nedir kahretsin onu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Snlgl ~ 3 ay önce
Hep zarar ediyoz diyolar hemde her ay ucak aliyolar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kriz ~ 4 ay önce
Ülkede kriz var algısı yaratmaya çalışıyorlar. Amaçları ülkemizin geçtiği bu zor günlerde işsizliği yükselterek yabancıların ekmeğine yağ sürmek. Boston Consulting adında yabancı bir danışmanlık firmasıyla işbirliği yapıyorlar. Vücutları burada ancak beyinleri dışarıda. Ekonominin geçtiği bu zor dönemlerde değil eleman çıkartmak, böyle büyük şirketlerin eleman almaları gerekiyor. Bu zor günlerde yaptıklarınızı bu millet unutmayacak Pegasus yöneticileri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000