31 Temmuz 2016, Pazar 14:26:13

Pegasus'un daveti korkuttu!

Pegasus Havayolları'nda 120 kabin memurunun işten atılmasından sonra yarın bir grup kabin memuru daha genel müdürlüğe davet edildi.
  • 10 kişiden fazla,eylülü bekleyin görün!
  • 3krş para alacağız diye şu anlaştığınız ve sırf artistlik olsun diye almak zorunda kaldığınız, saçma sapan kurs bitimi mecburi(!) alım durumundan VAZGEÇİN...Sırf para uğruna şu şirketi basitleştiren bir uygulamadır...Allah aşkına bırakın şu saçma sapan işi...
  • 2 tane yonetıci şirkette hatalı fiyattan jet yakıtı hedge etti ver şirket petrol dusmesıne ragmen yakıta yuzde 40 fazla para odedi. şirketin hedge zararı 200 mıilyon tl lerde. bu zararı verenler sımdı ıscı cıkartıp sıyrılmaya calısıyor halbukı bu zararı yapanlar yönetim koltugunda halen puro ıcıyorlar.
  • SAW dada yöneticiler çalışanları haftaya 80 kişi çıkarılcak diye tehtid ediyormuş...Şirket politikaları yüzünden çalışanlar yolculardan tekme tokat dayak yerken kioskların arkasına saklanan müdürlerin olduğu 1 yerde şaşırmamak gerekir:)

Pegasus Havayolları'nda ekonomik küçülme kapsamında geçtiğimiz gün 120 kabin memurunun işine son verilmişti.

Geçen hafta kahvaltı davetiyle İstanbul Anadolu yakasındaki beş yıldızlı Crown Plaza otele davet edilerek iş akitlerinin fesh edildiği bilgisi verilen 120 kabin memurundan sonra bir grup daha yarın için genel müdürlüğe davet edildi.

Davet edilenlerin haftalık rutin uçuş programları çıkmayan isimlerden oluştuğu belirtilirken sözkonusu çalışanların neden genel müdürlüğe davet edildikleri konusunda bilgi edinilemedi.

©AirportHaber

Pegasus'un daveti korkuttu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (114)

Yer İşletme ~ 2 yıl önce
10 kişiden fazla,eylülü bekleyin görün!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabinmi ~ 2 yıl önce
kabindenmi bu 10 kişi kokpittenmi yoksa yer işletmedenmi?
Osman ~ 2 yıl önce
3krş para alacağız diye şu anlaştığınız ve sırf artistlik olsun diye almak zorunda kaldığınız, saçma sapan kurs bitimi mecburi(!) alım durumundan VAZGEÇİN...Sırf para uğruna şu şirketi basitleştiren bir uygulamadır...Allah aşkına bırakın şu saçma sapan işi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huseyin ~ 2 yıl önce
2 tane yonetıci şirkette hatalı fiyattan jet yakıtı hedge etti ver şirket petrol dusmesıne ragmen yakıta yuzde 40 fazla para odedi. şirketin hedge zararı 200 mıilyon tl lerde. bu zararı verenler sımdı ıscı cıkartıp sıyrılmaya calısıyor halbukı bu zararı yapanlar yönetim koltugunda halen puro ıcıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gizli tanık:) ~ 2 yıl önce
SAW dada yöneticiler çalışanları haftaya 80 kişi çıkarılcak diye tehtid ediyormuş...Şirket politikaları yüzünden çalışanlar yolculardan tekme tokat dayak yerken kioskların arkasına saklanan müdürlerin olduğu 1 yerde şaşırmamak gerekir:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000