23 Ağustos 2015, Pazar 10:34:53

Pegasus'ta büyük kriz!

Pegasus Havayolları'nda son zamanlarda yaşanan ekip krizi bugün yeni bir boyuta ulaştı. Kabin ekiplerinin bir çoğunun bugün için rapor aldığı ve şirketin uçaklarda görevlendirecek ekip bulmakta zorluk çektiği öğrenildi.
  • bre zibidi! al tazminatini ... git bakalim kuzum. aq yerinde hayatinda kac kere bu sikintilarini yoneticilerinle paylastin? kime ne mail attin kimi aradin ne rapor yazdin? simdi senin zihniyetinden yola cikan mudurler an gelsin alayinizi kapiya koyacaklar. o zaman it surusunden kopan yavru gibi kalacaksin ortada. sinyorite listeni acta bir bak bakalim kac kisi KMlari? senin gibiler yuzunden sirket baska yerden adam alip ustumuze koyuyor. calisan ihtiyaci olan emek veren kariyer kovalayan durust insanlarada engel oluyorsunuz! daha bir kere sozlesmeni acip okudun mu dingil?
  • Ortalarda dolanıp yorum yazarak gaz veren sendika gazcısı var. Dikkat!!. 1 adam 1 aidat...
  • Yeter ARTIK pegasus pegasus .. THY de çok pahalı ist-ada hattın da bir gün dahi zamanın da kalkmadı uçak hep rötar hep rötar THY niçin hiç konu edilmiyor ? Sanki birileri özellikle bu şirketi konu ediyor .. Binmeyin THY binip daha fazla paraya ucun ! Zorla mı bindiriyorlar sizi ?
  • pgs türkiye'deki en kötü şirkettir. yönetimi, operasyonu vs. eşsiz benzersiz derece kötü. toparlayacak gibi de değiller! çalışanına saygı göstermeyen bir şirketi protesto ediyorum ve şahsım adına asla bir daha pgs ile uçmayacağım. üstelik pgs low cost şirketim ben diye ağlıyor ama fiyatları nasıl thy ile yakın olabiliyor???? kayserili başkan bunu açıklasın!!!

Pegasus Havayolları'nda son zamanlarda yaşanan ekip krizi bugün yeni bir boyuta ulaştı. Kabin ekiplerinin bir çoğunun bugün için rapor aldığı ve şirketin uçaklarda görevlendirecek ekip bulmakta zorluk çektiği öğrenildi.

Son günlerde kabin ekiplerinin ağır şartlar altında çalıştığı ortaya çıkan ve adeta isyan bayrağı açan ekipler, bugün çareyi rapor almakta buldu. Bu nedenle uçaklarda görevlendirilecek ekip bulmakta zorlanan Pegasus'un izinli ve nöbetçi ekipleri göreve çağırdığı ve bazı seferlerde gecikmeler yaşandığı öğrenildi.

Sefere gidecek bazı uçaklarda sadece kokpit ekibinin olduğu ve kabin personelinin bulunmadığı kaydedilirken, şirket yetkililerinin uçaklara ekip bulmak için yoğun bir çaba sarfettiği bildirildi.

Bu arada gecikmeler nedeniyle kaptanların 'ekip yok boardinge başlayamıyoruz' şeklinde anons yaptığı öğrenildi.

©AirportHaber

Pegasus'ta büyük kriz!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (225)

aferin o.... ~ 3 yıl önce
bre zibidi! al tazminatini ... git bakalim kuzum. aq yerinde hayatinda kac kere bu sikintilarini yoneticilerinle paylastin? kime ne mail attin kimi aradin ne rapor yazdin? simdi senin zihniyetinden yola cikan mudurler an gelsin alayinizi kapiya koyacaklar. o zaman it surusunden kopan yavru gibi kalacaksin ortada. sinyorite listeni acta bir bak bakalim kac kisi KMlari? senin gibiler yuzunden sirket baska yerden adam alip ustumuze koyuyor. calisan ihtiyaci olan emek veren kariyer kovalayan durust insanlarada engel oluyorsunuz! daha bir kere sozlesmeni acip okudun mu dingil?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oktay ~ 3 yıl önce
Ortalarda dolanıp yorum yazarak gaz veren sendika gazcısı var. Dikkat!!. 1 adam 1 aidat...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
Yeter ARTIK pegasus pegasus .. THY de çok pahalı ist-ada hattın da bir gün dahi zamanın da kalkmadı uçak hep rötar hep rötar THY niçin hiç konu edilmiyor ? Sanki birileri özellikle bu şirketi konu ediyor .. Binmeyin THY binip daha fazla paraya ucun ! Zorla mı bindiriyorlar sizi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgs çok çok kötü ~ 3 yıl önce
pgs türkiye'deki en kötü şirkettir. yönetimi, operasyonu vs. eşsiz benzersiz derece kötü. toparlayacak gibi de değiller! çalışanına saygı göstermeyen bir şirketi protesto ediyorum ve şahsım adına asla bir daha pgs ile uçmayacağım. üstelik pgs low cost şirketim ben diye ağlıyor ama fiyatları nasıl thy ile yakın olabiliyor???? kayserili başkan bunu açıklasın!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000