16 Ağustos 2014, Cumartesi 22:36:04

PEGASUS'TA ARIZA PANİĞİ

Pegasus Havayolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen-Köln seferini yapan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının kargo kapağında basınç arızası meydana geldi.
  • Şu android uygulaması mı nedir komple cehalet adam. Yalan yanlış yazmış. A320 serisi olsun 737 nextgen olsun yakıt boşaltma sistemi yoktur.
  • Emergency bir durum olmadigi için iniş sirasi için havada tur atiyor yoksa fazla yakitla iniş yaparsa overweight Landing durumu yok ha birde bazi arkadaşlar yazmis kisa ve orta menzilli hic bir uçakta jettesen sistem yoktur.yani yakit boşaltma sisteminin ismi demek istedim.birde bu özel hava yolu şirketimiz son derece güvenilir ve flight safety oldukça çok yuksektir
  • Bilgiler paylastikca guzellesir,gülüp eglenmekle degil..
  • Gülmek için ideal oluyor yorumlar:-)) herkes havacı herşeyi biliyor sanıyor ama hiç

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 13:28’de havalanan Pegasus Havayolları’nın Köln’e giden PC4397 sefer sayılı TC-AJP kuyruk tescilli uçağında kalkışından kısa bir süre sonra teknik bir arıza meydana geldi.

Bunun üzerine Hava Trafik Kontrol Ünitesi ile bağlantıya geçen Boeing 737-800 tipi uçağın kaptan pilotu arıza nedeniyle geri döneceği bilgisini verdi. Kargo kapağında meydana gelen basın arızası nedeniyle geri dönmek isteyen uçağın kaptan pilotu, uçağın güvenli bir şekilde iniş yapabilmesi için havada uzun süre tur attı.

Pegasus Havayolları’nın uçağı önce İstanbul üzerinde tur attıktan sonra kule tarafından Karadeniz üzerine yönlendirildi. Havada tur atan uçak daha sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptı.

PEGASUS'TA ARIZA PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

cehalet ~ 4 yıl önce
Şu android uygulaması mı nedir komple cehalet adam. Yalan yanlış yazmış. A320 serisi olsun 737 nextgen olsun yakıt boşaltma sistemi yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Emergency bir durum olmadigi için iniş sirasi için havada tur atiyor yoksa fazla yakitla iniş yaparsa overweight Landing durumu yok ha birde bazi arkadaşlar yazmis kisa ve orta menzilli hic bir uçakta jettesen sistem yoktur.yani yakit boşaltma sisteminin ismi demek istedim.birde bu özel hava yolu şirketimiz son derece güvenilir ve flight safety oldukça çok yuksektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bilgiler paylastikca guzellesir,gülüp eglenmekle degil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gülmek için ideal oluyor yorumlar:-)) herkes havacı herşeyi biliyor sanıyor ama hiç

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000