02 Eylül 2015, Çarşamba 14:42:05

Pegasus'da 24 saatlik rötar çilesi

Pegasus Havayolları'nın geçtiğimiz Pazar günü İsveç'in başkenti Stockholm'den gelerek İstanbul-Ankara seferini gerçekleştireceği uçuşlarında 24 saate yakın rötar yapması yolcuları çileden çıkardı.
  • He ilginç
  • Aferin kızıma ;)
  • PGT Yer işletme değişmediği ve profesyonellerin gelmediği sürece bu rezillikler devam edecektir.
  • Ne var ki bunda geçenlerde Münih'ten Istanbul'a gelirken 18:55 kalkış 20:30 oldu, Istanbula'a inişte bazı aktarmalı yolcuların uçuşlarını kaçırmış olabilir bu durumda bir sonraki günkü yolcular için uçak 24 saat rötar mı yaptı diyelim.

Pegasus'un geçtiğimiz Pazar günü İsveç'in başkenti Stockholm'den İstanbul'a gidecek olan uçağı rötar yaptı. İsveç Gündemi sitesinin haberine göre; yolcuların uçağa alınacağı sırada uçağın rötar yaptığı belirtildi. Kısa bir süre sonra görevliler 13.55'de havalanması gereken uçağın 15.25'te kalkacağını bildirdi.

Stockholm'den 2 saat gecikmeli kalkan uçak İstanbul'a indiğinde,Stockholm'de yolculara İstanbul-Ankara uçağı biniş kartı verilmesi unutulduğundan yolcuların kalkmak üzeri olan uçağa alınmadığı bildirildi.

Akşam 18:00'deki uçakla Ankara'ya gönderileceği belirtilen yolcular Ankara uçağının da rötar yapmasıyla adeta çileden çıktı. Yaklaşık 22 saat rötar yaptığı belirtilen Ankara seferi yolcuları ile görevliler arasında tartışma yaşandı.

Saatlerce havalimanında bekleyen yolcular,  Pegasus hakkında şikayette bulunacaklarını bildirdi.

Pegasus'da 24 saatlik rötar çilesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
He ilginç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Böyle devam et bence ~ 3 yıl önce
Aferin kızıma ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yer İşletme ~ 3 yıl önce
PGT Yer işletme değişmediği ve profesyonellerin gelmediği sürece bu rezillikler devam edecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
Ne var ki bunda geçenlerde Münih'ten Istanbul'a gelirken 18:55 kalkış 20:30 oldu, Istanbula'a inişte bazı aktarmalı yolcuların uçuşlarını kaçırmış olabilir bu durumda bir sonraki günkü yolcular için uçak 24 saat rötar mı yaptı diyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000