04 Kasım 2009, Çarşamba 11:21:11

PEGASUS'A YAZ GELDİ

Ekim ayında bütün havayolları kış tarifelerini açıklarken Pegasus Havayolları, yaz tarifesindeki bilet fiyatlarını açıkladı.
  • ay sıkılmadınmı heryere aynı şeyi yazmaktan valla insanlar okumaktan sıkıldı sen önce sana yazılanlara cevap ver ama yemiyo dimi
  • 2010 yaz kars uçuşlarınızı bekliyoruz. Sizler ve biz kars halkı için hayırlı olur. Uzak uçuş,amma karlı hat doluluk %100 olur. Bnu dikkate alınız...
  • Ey Pegasus Bursaya uçmamakta niye bu kadar direniyorsunuz bir vatandaş olarak sizleri anlayamıyorum
  • permisi ve slotun, flypgs.com satis sayfasiyla ne alakasi var, ha o gün ve o saatte ucmazlarsa haklisin, sikayette bulunursun gerekli makamlara, düsünceniz yanliz arkadasim.

Ekim ayı, havayolları için kış tarifelerinin açıklandığı dönemdir. Ancak farklı uygulamalarıyla bilinen Pegasus Havayolları, kış aylarına girilirken yaz tarifesini açıkladı.

Pegasus Havayolları 2010 iç hatlar yaz tarifesini de dış hatlar yaz tarifesinin ardından satışa açtı. 28 Mart- 30 Ekim 2010 tarihleri arasında geçerli olacak yaz sezonu iç hat  biletlerinde herşey dahil 33,99 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Pegasus, geçtiğimiz ay 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa açtığı dış hatlar yaz tarifesinin ardından,  2010 iç hatlar yaz tarifesini de 4 Kasım 2009 itibari  ile satışa sundu. 28 Mart - 30 Ekim 2010 tarihleri arasında tüm iç hatlarda gerçekleşecek uçuşlarda Pegasus misafirleri 33,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı bulacaklar.

 Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van karşılıklı uçuşlarında geçerli olacak 2010 yaz tarifesi için biletlerini erken alan Pegasus misafirleri, biletlerini erkenden alıp, ekonomik seyahat etme fırsatını yakalıyor.

 

PEGASUS'A YAZ GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
ay sıkılmadınmı heryere aynı şeyi yazmaktan valla insanlar okumaktan sıkıldı sen önce sana yazılanlara cevap ver ama yemiyo dimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
2010 yaz kars uçuşlarınızı bekliyoruz. Sizler ve biz kars halkı için hayırlı olur. Uzak uçuş,amma karlı hat doluluk %100 olur. Bnu dikkate alınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ey Pegasus Bursaya uçmamakta niye bu kadar direniyorsunuz bir vatandaş olarak sizleri anlayamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
permisi ve slotun, flypgs.com satis sayfasiyla ne alakasi var, ha o gün ve o saatte ucmazlarsa haklisin, sikayette bulunursun gerekli makamlara, düsünceniz yanliz arkadasim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000