02 Nisan 2010, Cuma 14:47:00

PEGASUS'A BİR UÇAK DAHA GELİYOR

Pegasus Havayolları, fabrika çıkışlı 8'inci Boeing 737-800 uçağına yakında kavuşuyor.
  • Konuyla alakası ne kadar var bilemem ama, TC-SNL geleli çok oldu... 27-28 Nisan gibi ilk defa Antalya'da olacaksa onu bilemem... Ama bu uçak SAW'da bir aydan fazladır operasyonlarını yapmakta...
  • Keşke THY'nin Ali Sabancı gibi bir Yönetim Kurulu Başkanı olsa... Adam sinekten yağ çıkarıyor, iş başvurusu için bile 15 TL istiyor, çok akıllıca fikir.
  • arkadaşım benim söylediğim bütün herşeyi IATA (uluslararası hava taşımacılığı birliği) `da söyliyor .Esas sen gayet iyi biliyorsun ki artık devir lowcost devri. ilerde göreceksiniz normal havayolları bölgesel uçuşlardan tamamen çekilecek ve uzun mesafelerde koltuğunu korumaya çalışacak. hiç boşuna inkar etmeyin idda ediyorum PEGASUS TÜRKİYE`NİN EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETİ. ya anlamak istemiyorsunuz ,yada anlamıyorsunuz ama artık insanlar thy gibi şirketlerin acı iğnesini olmak istemiyor, biraz daha sıkışık giderim ama param cebimde kalır diyor. lowcost lar yakında uzun mesafeleride tehtit etmeye başlıyacak. (787 ve a350 ile lowcost lar için uzun mesafelerin önü açılmış olucak .ozaman birileri çok rahatsız olucak. devir LOWCOST devri unutmayın.
  • Bu aralar Türk müşterilerine çalışıyor. Pegasus'un uçağı geldi (TC-AAT) SunExpress'in üçağı da (TC-SNL) 26-27 Nisan civarı Antalya'da olacak. Böylece memleketteki B737-800 filosu daha da büyüyecek. Hayırlı uğurlu olsun.

Pegasus Havayolları, sipariş ettiği 40 uçağın 7’sini sipariş tarihinden itibaren birer birer filoya dahil etti. Pegasus Havayolları’nın 40 uçaklık siparişinin 8’incisi de filoya katılıyor.

Amerika’nın Seattle kentinden İstanbul’a gelecek olan uçağın önümüzdeki günlerde Türkiye'de olması bekleniyor.

Pegasus Havayolları'na ait yeni uçağın TC-AAT kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alacak ve böylece şirketin filosundaki uçak sayısı 22'ye ulaşmış olacak.

Şirket, geçtğimiz 20 Mart tarihinde de yine fabrika çıkış Boeing 737-800 tipi bir uçağı filosuna katmıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

PEGASUS'A BİR UÇAK DAHA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
Konuyla alakası ne kadar var bilemem ama, TC-SNL geleli çok oldu... 27-28 Nisan gibi ilk defa Antalya'da olacaksa onu bilemem... Ama bu uçak SAW'da bir aydan fazladır operasyonlarını yapmakta...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Keşke THY'nin Ali Sabancı gibi bir Yönetim Kurulu Başkanı olsa... Adam sinekten yağ çıkarıyor, iş başvurusu için bile 15 TL istiyor, çok akıllıca fikir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşım benim söylediğim bütün herşeyi IATA (uluslararası hava taşımacılığı birliği) `da söyliyor .Esas sen gayet iyi biliyorsun ki artık devir lowcost devri. ilerde göreceksiniz normal havayolları bölgesel uçuşlardan tamamen çekilecek ve uzun mesafelerde koltuğunu korumaya çalışacak. hiç boşuna inkar etmeyin idda ediyorum PEGASUS TÜRKİYE`NİN EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETİ. ya anlamak istemiyorsunuz ,yada anlamıyorsunuz ama artık insanlar thy gibi şirketlerin acı iğnesini olmak istemiyor, biraz daha sıkışık giderim ama param cebimde kalır diyor. lowcost lar yakında uzun mesafeleride tehtit etmeye başlıyacak. (787 ve a350 ile lowcost lar için uzun mesafelerin önü açılmış olucak .ozaman birileri çok rahatsız olucak. devir LOWCOST devri unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu aralar Türk müşterilerine çalışıyor. Pegasus'un uçağı geldi (TC-AAT) SunExpress'in üçağı da (TC-SNL) 26-27 Nisan civarı Antalya'da olacak. Böylece memleketteki B737-800 filosu daha da büyüyecek. Hayırlı uğurlu olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000