23 Mayıs 2012, Çarşamba 12:17:25

PEGASUS'A ARIZA RÖTARI

Rakiplerinin rötarlı uçuşlarını reklam malzemesi yapan Pegasus Havayolları, bu kez teknik arıza sebebiyle saatler süren rötara maruz kaldı. Ankara-İzmir uçuşunun yolcuları halen Esenboğa Havalimanı’nda bekletiliyor.
  • pegasus un bu kadara yeni uçaklarına rağmen rötar politikası tam bir fiyasko.diğer şirketlerdeki gibi eski bir filoya sahip olunsa uçaklar yerden kalkamaz.teknik yömeticiler çok yetersiz. bunu pegasus u tanıyan herkes çok iyi bilir. çok komik şeyler oluyor.
  • Tabiki 1 rötar 1000 yaygara olacak. İSG de yanlız başlarına bomboş ortamda uçuyorlar ve AHL de günlük 1000 lerce hareketin içinde oluşan rötarları reklam malzemesi yapıyorlar. Göreceğiz ama , Alan ( İSG ) büyüdüğü zaman buradaki artan hareket içinde de aynı performansı ( önce insan emniyetini gözardı etmeden ) yakalasınlar , şartlar eşitlenince yayagara yapsınlar bizde eyvallah diyelim.
  • 25 dakika da uçağı kaldırmak marifet değil. Marifet adam gibi hizmet vermek. O da ne yazık ki SAW da yok. Sıralamada zorda kalmadıkça binilmeyecek havayolu olarak geçiyorsunuz.
  • Vallahi kiskananlar catlasin...bir rotar bin yaygara...eyyy insafsizlar teknik ariza digerlerinde her saat oluyur,,rotarlar girila...amma sadece Pegasus 1rotarda haber oluyor...iste buda pegasus un kiskanildigini kanitliyor...Allah'im seni bu kem gozlerden ,kit zihniyetlerden esirgesin...

Esenboğa Havalimanı’ndan İzmir Andan Menderes Havalimanı’na gidecek olan Pegasus Havayolları’na ait uçakta kalkıştan hemen önce teknik bir arıza yaşandı.

Boeing 737-800 tipi uçakta bulunan yaklaşık 150 yolcu arızanın giderilmesini beklerken, İstanbul’dan bir başka uçakla parça gönderildiği öğrenildi.

Sabah saat 08.15’te kalkması gereken uçağın teknik arızasının giderilmesinden sonra saat 12.15’te İzmir’e gitmek üzere havalanacağı kaydedildi.

AirportHaber.com

PEGASUS'A ARIZA RÖTARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

daltons ~ 6 yıl önce
pegasus un bu kadara yeni uçaklarına rağmen rötar politikası tam bir fiyasko.diğer şirketlerdeki gibi eski bir filoya sahip olunsa uçaklar yerden kalkamaz.teknik yömeticiler çok yetersiz. bunu pegasus u tanıyan herkes çok iyi bilir. çok komik şeyler oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabiki ~ 6 yıl önce
Tabiki 1 rötar 1000 yaygara olacak. İSG de yanlız başlarına bomboş ortamda uçuyorlar ve AHL de günlük 1000 lerce hareketin içinde oluşan rötarları reklam malzemesi yapıyorlar. Göreceğiz ama , Alan ( İSG ) büyüdüğü zaman buradaki artan hareket içinde de aynı performansı ( önce insan emniyetini gözardı etmeden ) yakalasınlar , şartlar eşitlenince yayagara yapsınlar bizde eyvallah diyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hizmet ~ 6 yıl önce
25 dakika da uçağı kaldırmak marifet değil. Marifet adam gibi hizmet vermek. O da ne yazık ki SAW da yok. Sıralamada zorda kalmadıkça binilmeyecek havayolu olarak geçiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucus gozu ~ 6 yıl önce
Vallahi kiskananlar catlasin...bir rotar bin yaygara...eyyy insafsizlar teknik ariza digerlerinde her saat oluyur,,rotarlar girila...amma sadece Pegasus 1rotarda haber oluyor...iste buda pegasus un kiskanildigini kanitliyor...Allah'im seni bu kem gozlerden ,kit zihniyetlerden esirgesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000