10 Ağustos 2011, Çarşamba 10:55:19

PEGASUS’UN YENİ DURAĞI NERESİ?

Pegasus Hava Yolları, Kharkiv’den sonra 6 Eylül 2011 tarihinden itibaren Ukrayna’nın “Donetsk” şehrine seferler başlatıyor.
  • uçsun her yere uçsun.birgün dünyanın her yerine uçsun.seviyorum seni pegasus.kim ne düşünürse düşünsün.bu yolda sonsuz başarılar .
  • Pegasüs bugünkü iktidara rağmen halkın menfaatine uygun işler yapan özel şirketlerimizden biridir.SAW dan SHGM nin müsaade ettiği her yere uçar azyolcu çok yolcu demez ballı hatlara uçamaz,hem çalışanı için hem ülkemiz için bir şanstır.
  • 9 sayfa yorumu hayranlıkla okudum.. bir havacılık çlışanı olarak sektörün büyümesi hepimizi pozitif etkiliyor.. duyduğuma göre sadece donetsk değil ramazandan sonra üsküpte başlıyor. sivil havacılığın neden frekans vermemesiyle, yorum yapan arkadaşların pegasusu çamurlaması aynı kafada olduklarından dolayıdır. bırakın artık bunları thy ile tabiki kıyaslayamazsınız ama pegasusun gücünü ve diğer şirketlere verdiği ayakta kalma korkusunu da göz ardı etmek büyük yanlışlık olur. selamlar
  • Pegasus'a uçan beygir diyen,"yatırımın olduğu yıl zarar gösterilir" diyen bilgisiz tk çalışanı arkadaş,Pegasus her sene en fazla uçağı getiriyor,yatırımın en babasını yapıyor çatır çatır da kar ediyor,yapılan karı da çalışanına dağıtıyor.otu botu birbirinden ayırıp öyle yorum yapınız.Apronda deve kesmeyle olmuyor o işler.
Makedonya’nın başkenti Üsküp’e başlatacağı seferler ile uçuş ağını genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, şimdi de Ukrayna’nın en büyük kentlerinden biri olan Donetsk’e seferler başlatıyor.

Pegasus’un, Ukrayna’nın zengin kömür madenlerine sahip, Kalmius nehrinin etrafında konumlanmış 9 semtten oluşan en büyük şehirlerinden “Donetsk” sefer biletleri satışa sunuldu

Donetsk seferlerinin biletleri 79,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışta

Pegasus’un Kharkiv’den sonra Ukrayna’daki yeni destinasyonu Donetsk seferlerinin biletleri vergiler dahil 79,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Pegasus misafirleri, 6 Eylül 2011 tarihinden itibaren Salı, Cuma ve Pazar günleri karışılıklı olarak Donetsk’e uçabilecekler.


Pegasus Hava Yolları, son olarak 5 Ağustos 2011 tarihi itibariyle Üsküp’ e başlattığı seferler ile uçuş ağını 21 ülkede toplam 47 şehre yükseltmişti. Şimdi ise Ukrayna’nın Donetsk şehrine başlatacağı seferler ile uçuş ağı 21 ülkede 48 şehre yükselmiş olacak.

Sefer biletlerine ve detaylı bilgiye flypgs.com internet sitesinde ulaşabilir.
PEGASUS’UN YENİ DURAĞI NERESİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
uçsun her yere uçsun.birgün dünyanın her yerine uçsun.seviyorum seni pegasus.kim ne düşünürse düşünsün.bu yolda sonsuz başarılar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasüs bugünkü iktidara rağmen halkın menfaatine uygun işler yapan özel şirketlerimizden biridir.SAW dan SHGM nin müsaade ettiği her yere uçar azyolcu çok yolcu demez ballı hatlara uçamaz,hem çalışanı için hem ülkemiz için bir şanstır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
9 sayfa yorumu hayranlıkla okudum.. bir havacılık çlışanı olarak sektörün büyümesi hepimizi pozitif etkiliyor.. duyduğuma göre sadece donetsk değil ramazandan sonra üsküpte başlıyor. sivil havacılığın neden frekans vermemesiyle, yorum yapan arkadaşların pegasusu çamurlaması aynı kafada olduklarından dolayıdır. bırakın artık bunları thy ile tabiki kıyaslayamazsınız ama pegasusun gücünü ve diğer şirketlere verdiği ayakta kalma korkusunu da göz ardı etmek büyük yanlışlık olur. selamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus'a uçan beygir diyen,"yatırımın olduğu yıl zarar gösterilir" diyen bilgisiz tk çalışanı arkadaş,Pegasus her sene en fazla uçağı getiriyor,yatırımın en babasını yapıyor çatır çatır da kar ediyor,yapılan karı da çalışanına dağıtıyor.otu botu birbirinden ayırıp öyle yorum yapınız.Apronda deve kesmeyle olmuyor o işler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000