01 Kasım 2009, Pazar 13:12:57

PEGASUS’TAN ÖNEMLİ KARARLAR

Pegasus Havayolları iki önemli karar aldı. Merkezini Sabiha Gökçen Havalimanı’na taşıyacak olan şirket 4 de simülatör alıyor.
  • Doğru Sunexpres çalışanı doğru söylüyorsun !! Sunex rakip firmalar için konuşmaz , THY ne derse onu yapar uç der uçar kaç der kaçar, rakip firmalar bi yere uçuş düznelediğinde ne eder ne yapar rakip firma zarar etsin diye kendi zarar ediyor aldırmaz o da oraya uçar!! Çook centilmendir canım çookkk !! kaptanları dafarklıdır ..onlar uzaydan gelmiştir. öyle güleryüzü filan sevmezler merhaba demezler.Yolda sopa yutmuş gibi yürüler..çok havalırlar çookk !! rekabet şartlarında çalıştıklarını zanederler ama THY sopası altında rekabet edecem diye aslında havacılığa ihanet ederler farkında değildirler !!!
  • yeni yeri simdiden hayili olsun.. ümid ederiz eski yönetimlerdeki gibi calisanina cayi ve kahveyi yeni tasinacaklari yerde bedava verirler...
  • e ozamanda simülatör + uçuş başı para ödeyecekler bu durumdada F/o alımı falan yapmicak simde uçuracak 100 saat line birazda saat yapmak için 500 saat bumdanda biraz yolacak yabancı pilotları eh daha ne olsun fo çalıştırmaya gerek varmı yok demi ne güzel millet işsiz gezmiş adamların umurundamı yav süper dimi her şirket böle yapsın memleketi içten patlatın bitsin gitsi3n beyav
  • SunExpress yönetimi ve çalışanlarından hiç bir zaman rakip şirketler aleyhine bir açıklama yada dilek duyamazsınız. Her zaman rekabet şartları dahilinde çaışma yaparlar. Sizin yorumunuz rumuzunuzdan da anlaşılacağı gibi biraz asabice olmuş. Bir Pegasus çalışanına yakıştıramadım.

Türk sivil havacılığının son dönemde adından sıkça söz ettiren şirketi Pegasus Havayolları, Halkalı’daki genel merkezini operasyon merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı’na taşıyacak.

Eylül ayındaki şiddetli yağış sonrası taşan Ayamama Deresi’nin suları altında kalan ve rezervasyon alt yapısı çöken şirketin bu kararın alınmasında etkili olduğu kaydedildi.

Şirketin ne zaman Sabiha Gökçen Havalimanı’na taşınacağı konusunda kesin bir bilgi verilmezken bu sürenin çok uzun olmadığı konuşuluyor.

Bu arada 2015’te 41 uçaklık filo hedefiyle yola çıkan Pegasus Havayolları, bir önemli karar daha aldı. Şirket, ekstra maliyet getiren simülatör eğitimini artık kendi merkezinde yapacak.

Pegasus Havayolları, iki adet Boeing ve iki adet de Airbus simülatörü alarak hem kendi pilotlarını burada eğitecek, hem de dışarıdan gelen pilotlara simülatör hizmeti sunacak.

Filosundaki uçakların tamamı Boeing 737 olan Pegasus Havayolları’nın, Airbus simülatörünü filosunda Airbus uçakları bulunan İzair için aldığı kaydedildi.

©AirportHaber.com

PEGASUS’TAN ÖNEMLİ KARARLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
Doğru Sunexpres çalışanı doğru söylüyorsun !! Sunex rakip firmalar için konuşmaz , THY ne derse onu yapar uç der uçar kaç der kaçar, rakip firmalar bi yere uçuş düznelediğinde ne eder ne yapar rakip firma zarar etsin diye kendi zarar ediyor aldırmaz o da oraya uçar!! Çook centilmendir canım çookkk !! kaptanları dafarklıdır ..onlar uzaydan gelmiştir. öyle güleryüzü filan sevmezler merhaba demezler.Yolda sopa yutmuş gibi yürüler..çok havalırlar çookk !! rekabet şartlarında çalıştıklarını zanederler ama THY sopası altında rekabet edecem diye aslında havacılığa ihanet ederler farkında değildirler !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yeni yeri simdiden hayili olsun.. ümid ederiz eski yönetimlerdeki gibi calisanina cayi ve kahveyi yeni tasinacaklari yerde bedava verirler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
e ozamanda simülatör + uçuş başı para ödeyecekler bu durumdada F/o alımı falan yapmicak simde uçuracak 100 saat line birazda saat yapmak için 500 saat bumdanda biraz yolacak yabancı pilotları eh daha ne olsun fo çalıştırmaya gerek varmı yok demi ne güzel millet işsiz gezmiş adamların umurundamı yav süper dimi her şirket böle yapsın memleketi içten patlatın bitsin gitsi3n beyav

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SunExpress yönetimi ve çalışanlarından hiç bir zaman rakip şirketler aleyhine bir açıklama yada dilek duyamazsınız. Her zaman rekabet şartları dahilinde çaışma yaparlar. Sizin yorumunuz rumuzunuzdan da anlaşılacağı gibi biraz asabice olmuş. Bir Pegasus çalışanına yakıştıramadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000