11 Eylül 2009, Cuma 13:13:46

PEGASUS’TA AYAMAMA ENDİŞESİ

İstanbul’daki sel felaketinden en fazla etkilenen havayolu şirketlerinden Pegasus’ta, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın açıklamalarından sonra moraller iyice bozuldu.
  • Pegasus'un en ufak bir eleştirel haberine atlayanlara bakıyorum da ne çok kişiyi rahatsız etmişiz, demek ki doğru yoldayız. Sevgili yorumcular, şirketimize hiç bir şey olmaz hayal kurmayın. O bina olmaz bu bina olur ama Pegasus hep var olur. Çünkü şirketimizi seviyoruz, en önemlisi bu çalışanları bu şirketi seviyor, herkes canını dişine takarak çalışıyor ve her gün gelişen, büyüyen bir şirketiz. Boş yorumlarla vakit kaybetmeyin başvuru formu doldurun belki seçilirsiniz...
  • pgt çalışanlarının 48 saattir canı gönülden çalıştığı gibi bir yargıya nereden ulaştınız bilemiyorum. birincisi pgt geçtiğimiz yıl içerisinde ciddi eleman kaybına uğradı. istifasını veren kaçtı. bu sel felaketinden dolayı da, geçmiş olsun diye aradığımız kalan arkadaşlarımız, var mı açık kadro yetti artık diye dert yanıyorlar. pegasus low cost uygulamasını elemanına değil de müşterisine uygularsa daha çok kazanır. ayrıca örnek aldığı ryan air yada air berlin ile pegasus un low cost unun hiç alakası yok. bir bakın onların ikramlarına , duty freelerine. bir de pgt ye bakın .
  • Pegasus asla yıkılmaz ama binasını bilmem. Ali Sabancı Doğan holdingin damadı olduğu için ilk önce Pegasus binasını yıkacaklardır.
  • her platformda dile getirdiğimizide burda belirtmek isterim, bizi en iyi teknikler bilir, sorun size durumu vaziyeti açıklasınlar. saygılar, f/o

İstanbul’a felaketi yaşatan sele neden olan Ayamama Deresi’nin geleceği tartışılırken, eleştirilerin odağındaki isim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ayamama Deresi üzerine kurulan binaların, işyerlerinin derenin istikametine engel olduğunu belirten Topbaş, “ Ayamama Deresi üzerinde, maalesef bazı fabrikalar sanayiler, derenin bile bazı yerlerini bahçelerine kattıklarını gördük. Dereyi daraltmışlar. Dereler kendi istedikleri gibi akacakken, insanoğlu benim istediğim gibi akacaksın diyor. Ayamama Deresi'nin istikametini çizeceğiz ve onun yolunda engel olan ne varsa onu yıkıp geçeceğiz. Hiçbir kurum kişi ayırt etmiyorum. Ya bize gelip bir dere verirler, ya da dereden kalkıp giderler” dedi.

Topbaş’ın bu açıklamasından sonra gözler Ayamama Deresi yakınında bulunan Esas Holding bünyesindeki Pegasus Havayolları’na döndü. Son olayda sular altında kalan ve rezervasyon sistemleri arızalan Pegasus Havayolları’nın mevcut binası da Topbaş’ın işaret ettiği yerler arasında kalıyor. Bu açıklamalardan sonra Pegasus Havayolları’nın Halkalı’daki binasının geleceğinin ne olacağı merakla bekleniyor.

Pegasus

Öger Türk Tur

PEGASUS’TA AYAMAMA ENDİŞESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus'un en ufak bir eleştirel haberine atlayanlara bakıyorum da ne çok kişiyi rahatsız etmişiz, demek ki doğru yoldayız. Sevgili yorumcular, şirketimize hiç bir şey olmaz hayal kurmayın. O bina olmaz bu bina olur ama Pegasus hep var olur. Çünkü şirketimizi seviyoruz, en önemlisi bu çalışanları bu şirketi seviyor, herkes canını dişine takarak çalışıyor ve her gün gelişen, büyüyen bir şirketiz. Boş yorumlarla vakit kaybetmeyin başvuru formu doldurun belki seçilirsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pgt çalışanlarının 48 saattir canı gönülden çalıştığı gibi bir yargıya nereden ulaştınız bilemiyorum. birincisi pgt geçtiğimiz yıl içerisinde ciddi eleman kaybına uğradı. istifasını veren kaçtı. bu sel felaketinden dolayı da, geçmiş olsun diye aradığımız kalan arkadaşlarımız, var mı açık kadro yetti artık diye dert yanıyorlar. pegasus low cost uygulamasını elemanına değil de müşterisine uygularsa daha çok kazanır. ayrıca örnek aldığı ryan air yada air berlin ile pegasus un low cost unun hiç alakası yok. bir bakın onların ikramlarına , duty freelerine. bir de pgt ye bakın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus asla yıkılmaz ama binasını bilmem. Ali Sabancı Doğan holdingin damadı olduğu için ilk önce Pegasus binasını yıkacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
her platformda dile getirdiğimizide burda belirtmek isterim, bizi en iyi teknikler bilir, sorun size durumu vaziyeti açıklasınlar. saygılar, f/o

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000