13 Aralık 2012, Perşembe 16:02:26

PEGASUS ZAFER'E ÇIKIYOR!

Pegasus Hava Yolları’nın Zafer Havalimanı’na 16 Ocak 2013’den itibaren başlayacak uçuşlarının biletleri 29.99TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu...
  • THY Kütahya seferlerine 25 Kasımda başladı. Şu an haftanın 4 günü (Pazartesi - Çarşamba - Cuma - Pazar) seferi var. Bilginize...
  • Marasa neden ucmuyor.1 milyonluk sanayi iline neden ucmuyot
  • Bu tarifeyle yakin bir yerde ekipler otele girip cikacaktir sürekli. Bölgede hareketlilik olur.. Başarılar...
  • duyan da bir sey sanacak thy baslayali ne kadar oldu

Yurt içinde uçuş ağını her geçen gün misafirleri için genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına Ocak ayından itibaren Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı’nı ekliyor.

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak şehirlerine eşit uzaklıkta olan Zafer Havalimanı’na gerçekleştirilecek seferler sadece bu üç şehre seyahat etmek isteyen değil, genel olarak bütün bölgeyi ziyaret etmeyi dileyen Pegasus misafirlerini bekliyor olacak.


İlk uçuşun 16 Ocak günü gerçekleşeceği Zafer Havalimanı’na yapılacak seferlerin biletleri 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla Pegasus misafirleri için satışa sunuldu.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın dört günü, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 20:20’de; Zafer Havalimanı’ndan Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri saat 08:00’de gerçekleştirilecek seferler sayesinde Pegasus misafirleri Zafer Havalimanı’ndan İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde 10; yurt dışında 24 noktaya uçabilecekler.

PEGASUS ZAFER'E ÇIKIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Çinikentli ~ 6 yıl önce
THY Kütahya seferlerine 25 Kasımda başladı. Şu an haftanın 4 günü (Pazartesi - Çarşamba - Cuma - Pazar) seferi var. Bilginize...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Marasli ~ 6 yıl önce
Marasa neden ucmuyor.1 milyonluk sanayi iline neden ucmuyot

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekipler yatı yapar ~ 6 yıl önce
Bu tarifeyle yakin bir yerde ekipler otele girip cikacaktir sürekli. Bölgede hareketlilik olur.. Başarılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duyan da bir sey sanacak ~ 6 yıl önce
duyan da bir sey sanacak thy baslayali ne kadar oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ? ~ 6 yıl önce
thy daha başlamadı seferlere. o da muhtemelen ocak ayında başlayacak. ilk gun sadece bir temsili uçuş yapıldı. o uçuşta da pegasus, thy dan daha önce indi zafer havaalanına. yani hani ilk uçak indi thy vs deniyor ya. malesef takunyacılar ilk uçak pegasus idi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000