10 Eylül 2011, Cumartesi 14:10:35

PEGASUS YÜZDE 30 UCUZ UÇURACAK

Pegasus, yüzde 30 indirimli uçuracak...
  • Biliyormusunuz oldukca gülünc olmaya basladiniz. Neden mi? Konferansa gelecek insanlarin yol parasini devletleri ve sirketleri karsiliyor siz normal vatandasa ucuz bilet satmaya calissaniz daha makbule gecer. Bir de yer hosteslerine service alaninda calistiklarindan ötürü gereken egitimi verin. Müsteriyi hic iyi karsilamiyorlar ben de bunlardan biriyim ve Pegasusla ucmuyorum daha ki yilda en azindan üc kez yurtdisina cikiyorum..
  • İlk yorumcuya saldırmışsınız ama yorumcu bakım yapılmıyor dememiş ki;teknisyen yetersizliğinden iyi yapılamadığı habrleri demiş.EEE hepiniz saldırmışsınız demek ki var bir çapanoğlu ....SHGM lütfen spot check yapar mısınız?
  • adı üzeri nde söylenti işte sen kendin gördün mü !!!! laf edip durmayın yaw bakımsız uçak uçmaz!!!! o yüzden tk nın 21 tane ölümcül uçak kazası var Allah kimseye yaşatmasın... hiçbir firmaya ama bnm türk insanım kibirli milletim mutalak bir kulp bulur. Uçmayın kardeşim unutmayınız ki uçmak ve havayolu bir tercih meselesidir. Laf edip durmayın. .!!
  • PGS nin bakımları yapılmıyor diyen arkadaş çok haklı, ne kadar kolay yazıuyolar köy otobüsünden uçağa geçinde tabi bizim millet herşeyi çok iyi biliyor, uçakların kapısına vurup e plasit bu yada sağlam diil yada kuyruuna bakıp darbe almış bombe var diye olay çıkarabiliyorlar.Hakikaten uçaklar o kadar yeni ki bakım zamanı bile gelmedi bi çoğunun, siz en iyisi 40 dk uçakla güvensiz gitmek yerine türkiye karayollarında 15 saat otobüsle gidin içiniz rahat eder en azından.hem koltuk araları da geniş birde bedava top kekle poşet çay veriyolar 15 saat bol bol yersiniz.saygılarımla
Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından, 28-30 Eylül 2011 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek "25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı"na, İstanbul dışından katılacak misafirler, kongreye Pegasus Hava Yolları ile yüzde 30 indirimli uçma şansı yakalayacak.
 
Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan, ekonomide Doğu ile Batı arasındaki yeni stratejik güç olan İstanbul'da, "Yakınsama: İnsan Yönetiminin Kolaylaştırıcı Rolü" ana konseptiyle gerçekleştirilecek olan 25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı'nın ulaşım sponsorluğunu Pegasus Havayolları üstlendi. 
 
Konferansla eş zamanlı olarak, Avrupa İnsan Yönetimi Derneği (EAPM) ve Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu (WFPM) delege toplantıları da 28-30 Eylül 2011 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak. İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek konferansta, 70'ten fazla ulusal insan yönetimi derneğinin 450 binden fazla üyesini temsil eden WFPMA'nın yedi kıtadan temsilcileri de Türkiye'de masaya oturacak. 
 
Konferansa aralarında İngiltere, Fransa, İtalya, Avusturya, Almanya, Hollanda, Yunanistan gibi 30 Avrupa ülkesinden 400'e yakın sektör lideri ile birlikte yaklaşık 2 bin 500 konuğun katılması bekleniyor. 
 
25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı'na ulaşım sponsoru olarak destek veren Pegasus, konferansa İstanbul dışından katılacak konukların ulaşımını yüzde 30 indirim ile üstlenecek. Pegasus ayrıca konferans alanında bulunan standında gün boyu gerçekleştirilecek Şans Topu etkinliği ile katılımcılara uçak bileti ve farklı hediyeler kazanma fırsatı sunacak.
PEGASUS YÜZDE 30 UCUZ UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Biliyormusunuz oldukca gülünc olmaya basladiniz. Neden mi? Konferansa gelecek insanlarin yol parasini devletleri ve sirketleri karsiliyor siz normal vatandasa ucuz bilet satmaya calissaniz daha makbule gecer. Bir de yer hosteslerine service alaninda calistiklarindan ötürü gereken egitimi verin. Müsteriyi hic iyi karsilamiyorlar ben de bunlardan biriyim ve Pegasusla ucmuyorum daha ki yilda en azindan üc kez yurtdisina cikiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İlk yorumcuya saldırmışsınız ama yorumcu bakım yapılmıyor dememiş ki;teknisyen yetersizliğinden iyi yapılamadığı habrleri demiş.EEE hepiniz saldırmışsınız demek ki var bir çapanoğlu ....SHGM lütfen spot check yapar mısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
adı üzeri nde söylenti işte sen kendin gördün mü !!!! laf edip durmayın yaw bakımsız uçak uçmaz!!!! o yüzden tk nın 21 tane ölümcül uçak kazası var Allah kimseye yaşatmasın... hiçbir firmaya ama bnm türk insanım kibirli milletim mutalak bir kulp bulur. Uçmayın kardeşim unutmayınız ki uçmak ve havayolu bir tercih meselesidir. Laf edip durmayın. .!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
PGS nin bakımları yapılmıyor diyen arkadaş çok haklı, ne kadar kolay yazıuyolar köy otobüsünden uçağa geçinde tabi bizim millet herşeyi çok iyi biliyor, uçakların kapısına vurup e plasit bu yada sağlam diil yada kuyruuna bakıp darbe almış bombe var diye olay çıkarabiliyorlar.Hakikaten uçaklar o kadar yeni ki bakım zamanı bile gelmedi bi çoğunun, siz en iyisi 40 dk uçakla güvensiz gitmek yerine türkiye karayollarında 15 saat otobüsle gidin içiniz rahat eder en azından.hem koltuk araları da geniş birde bedava top kekle poşet çay veriyolar 15 saat bol bol yersiniz.saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000