24 Ocak 2014, Cuma 11:03:59

PEGASUS YENİ UÇAĞINA KAVUŞUYOR

Pegasus Havayolları, Airbus tipi üçüncü uçağı filosuna katmaya hazırlanıyor.
  • WEB SİTENİZİN NERESİNDE YAZIYOR ALDIĞINIZ 15 TL İŞ BAŞVURU ÜCRETİNİ MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLADIĞINIZ?İNSANLARDAN ALDIĞINIZ ÜNİFORMA PARALARI,ÇANTA PARALARI DA MI MEHMETÇİK VAKFINA GİDİYOR.REKLAM YAPICAM,KRALCI OLACAM DERKEN,BARİ KOMİK OLMAYIN...
  • İş başvurularında alınan 15 tl nin, gerçekten işe kendini uygun olduğunu düşünen kişilerin başvurmasını sağlamak olduğunu ve bu paranın mehmetçik vakfına bağışlandığını bilmeniz yerinde olacaktır. Bu memleketin en büyük sorunlarından biri bilmeden etmeden karalamak.
  • Bu uçak alman tescilli . Resim kullanilmis olabilir
  • Milletin bayram mesai ücretlerini ödemeyin ve sadeceuçak alın. SKY bu kadar ah alıp battı. Sizin için hayırlısı olsun.

Türkiye'nin düşük maliyetli havayolu şirketlerinden Sabiha Gökçen merkezli Pegasus Havayolları, 25'i opsiyonlu 100 uçaklık siparişlerinden önce bir leasing firmasından sipariş ettiği üçüncü Airbus uçağını da teslim  almaya hazırlanıyor. Airbus A320-214 tipi uçağın yapımı tamamlanarak uçusa hazır hale getirildi.

Pegasus'a teslim edilmesiyle birlikte TC-DCC kuyruk tescilini alacak olan uçak, Airbus tesislerinde ortaya çıktı. Uçağın test uçuşlarının tamamlanmasının ardından İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

PEGASUS YENİ UÇAĞINA KAVUŞUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

KOMİK OLMAYIN ~ 4 yıl önce
WEB SİTENİZİN NERESİNDE YAZIYOR ALDIĞINIZ 15 TL İŞ BAŞVURU ÜCRETİNİ MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLADIĞINIZ?İNSANLARDAN ALDIĞINIZ ÜNİFORMA PARALARI,ÇANTA PARALARI DA MI MEHMETÇİK VAKFINA GİDİYOR.REKLAM YAPICAM,KRALCI OLACAM DERKEN,BARİ KOMİK OLMAYIN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
15 tl ciler ~ 4 yıl önce
İş başvurularında alınan 15 tl nin, gerçekten işe kendini uygun olduğunu düşünen kişilerin başvurmasını sağlamak olduğunu ve bu paranın mehmetçik vakfına bağışlandığını bilmeniz yerinde olacaktır. Bu memleketin en büyük sorunlarından biri bilmeden etmeden karalamak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nos ~ 4 yıl önce
Bu uçak alman tescilli . Resim kullanilmis olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKY'I HATIRLATMAK ~ 4 yıl önce
Milletin bayram mesai ücretlerini ödemeyin ve sadeceuçak alın. SKY bu kadar ah alıp battı. Sizin için hayırlısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 4 yıl önce
Sky personeli uyudu uyudu sesini çıkartmayıp tepki göstermedi, mağdur olup kaldılar. Bende şimdi bunları anımsadım, Siz neler yaptınız mağduriyetler için buraya yazmaktan başka ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000