29 Ağustos 2009, Cumartesi 07:12:58

Pegasus yeni seferlere hazırlanıyor

Pegasus Havayolları 2 Ekim tarihinden itibaren haftanın üç günü Atina, 26 Ekim'den itibaren ise haftanın dört günü Basel - Mulhouse uçuşlarına başlıyor.
  • Hamburg, Frankfurt ve Hannover´de gelirse deme keyfimize.
  • İzmir çıkıişlı gerçekleştirilecek bu uçuşları İZair yapacakmış. Pegasus yerine kalite ve zamanlama açısından daha titiz bir şirket olan İzair'in yapması Egeliler için olumlu bir fırsat tabiki.
  • Arkadaslar, pegasus oralara ucacak ne ucaga ne ekibe ne de havaalanina sahip. Bekleyin diger ucaklar da gelsin, bekleyin yeni terminal acilsin SAW da o zaman Erzurum'a da ucacak,mardine de..
  • Kuzey avrupa ozellikle Almanya ucan Pegasus en kisa surede Parise de ucmalidir.Yurticinde oldugu kadar Avrupada da yukselen bir havayolu olarak buyumeye devam etmek istiyorlarsa Paris sart derim.Bunun yaninda Basel ve Atina kesinlikle taktiksel olarak cok dogru adimlardir.

Pegasus ve İZair, 2 Ekim'den itibaren pazartesi, çarşamba ve cuma günleri İzmir-Atina arasında karşılıklı seferler düzenlemeye başlıyor. Çok sayıda uluslararası şirketin bulunduğu ve İsviçre'nin ilaç ve kimya sanayisinin en gelişmiş kenti olan Basel-İstanbul karşılıklı uçuşları ise 26 Ekim'den itibaren pazartesi, çarşamba, perşembe ve cuma günleri gerçekleşecek.

Pegasus'tan yapılan yazılı açıklamada, internet sitesinde biletlerin Atina uçuşları için 96.99 TL'den, Basel uçuşları için ise 59.99 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu bildirildi. Cuma günleri direkt İzmir'den Basel - Mulhouse'a uçuşları bulunan Pegasus, 26 Ekim'den itibaren ise Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Gaziantep, Lefkoşa, İzmir, Kayseri, Samsun, Trabzon'dan İstanbul bağlantılı Basel - Mulhouse uçuşlarını haftanın dört günü gerçekleştirecek. Ayrıca Adana, Ankara, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen'den İzmir bağlantılı olarak Atina'ya uçuş yapılabilecek.

Pegasus Havayolları Atina ve Basel uçuşlarıyla dış hatlarda tarifeli uçuş noktalarını 16'ya çıkardı.

Pegasus yeni seferlere hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
Hamburg, Frankfurt ve Hannover´de gelirse deme keyfimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İzmir çıkıişlı gerçekleştirilecek bu uçuşları İZair yapacakmış. Pegasus yerine kalite ve zamanlama açısından daha titiz bir şirket olan İzair'in yapması Egeliler için olumlu bir fırsat tabiki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaslar, pegasus oralara ucacak ne ucaga ne ekibe ne de havaalanina sahip. Bekleyin diger ucaklar da gelsin, bekleyin yeni terminal acilsin SAW da o zaman Erzurum'a da ucacak,mardine de..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kuzey avrupa ozellikle Almanya ucan Pegasus en kisa surede Parise de ucmalidir.Yurticinde oldugu kadar Avrupada da yukselen bir havayolu olarak buyumeye devam etmek istiyorlarsa Paris sart derim.Bunun yaninda Basel ve Atina kesinlikle taktiksel olarak cok dogru adimlardir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000