19 Ekim 2010, Salı 09:01:38

PEGASUS WTM'YE DAVET EDİLDİ

Pegasus Hava Yolları, son yıllarda havacılık sektöründe yaptığı sıçramalar ile dünya turizm sektörünün de dikkatini çekti. Pegasus Hava Yolları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, World Travel Market'ın 2010 resmi havacılık konferansına katılması için Londra'ya davet edildi.
  • Merak etmeyın Pegasus biletleri satar, satar sonra hesabına gelmeyınce hattı bir kapatır. Kalırsınız meydanda. AL paranı git başının çaresine bak der :)))
  • Bende Erzurum' lu arkadaşı destekliyorum. Pegasus İzmir Karşıyaka' ya direkt uçuş yapana kadar protesto edicem. Bizim ne eksiğimiz var? Evet Karşıyaka' da havaalanı yok ama onun çözümünü de bir zahmet siz bulun. Erzurum - Karşıyaka el elel pegasusu dize getircez. :)
  • 2011 yaz tarifesi muhtemelen buyuk ilgi goruyor.web sitesi kilit durumda aşiri talepten dolayi.. muhtemelen 2-3 gune kadar 200-300 bin bilet satarlar..
  • Sayın Erzurumlu hemserım haklı olabılırsın ama yapacak bır sey yok bak artık yerıne Turkuaz geldı sende onunla uc. Ben Erzincanlı olarak sıkayetcımıyım yerı geliyor bizde Erzurumu kullanıyoruz ama senın kadar sıkayet etmıyoruz. Bizde turkuazla ucarız kafanı takma asıl sen gül geçç. Pegasus bir gün pişman olup gelecek inş. Hem Ankara'dan içhat sferlerine başlar hemde Erzurum'a ucar rekabet denen bir şey var. şu an pegasususun daha önce Ankara'dan uctugu noktalara turkuaz başladı. pişman olup gelecekler sen merak etme...

WTM (World Travel Market) 2010 Resmi Havacılık Konferansı, 10 Kasım 2010 tarihinde Londra'da Excel Centre'da gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamaya göre; organizasyonda Ali Sabancı, Pegasus'un yeni uçuş rotalarını, firmadaki son gelişmeleri, büyüme stratejilerini ve şirketin gelecek planlarını paylaşacak.

Organizasyondaki diğer konuşmacıların ise, Emirates Başkanı Tim Clark, Birmingham Uluslararası Havalimanı Başkanı Paul Kehoe,BAA CEO'su Colin Matthews ve Aer Lingus CEO'su Christoph Mueller olacağı açıklandı.

PEGASUS WTM'YE DAVET EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
Merak etmeyın Pegasus biletleri satar, satar sonra hesabına gelmeyınce hattı bir kapatır. Kalırsınız meydanda. AL paranı git başının çaresine bak der :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bende Erzurum' lu arkadaşı destekliyorum. Pegasus İzmir Karşıyaka' ya direkt uçuş yapana kadar protesto edicem. Bizim ne eksiğimiz var? Evet Karşıyaka' da havaalanı yok ama onun çözümünü de bir zahmet siz bulun. Erzurum - Karşıyaka el elel pegasusu dize getircez. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
2011 yaz tarifesi muhtemelen buyuk ilgi goruyor.web sitesi kilit durumda aşiri talepten dolayi.. muhtemelen 2-3 gune kadar 200-300 bin bilet satarlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın Erzurumlu hemserım haklı olabılırsın ama yapacak bır sey yok bak artık yerıne Turkuaz geldı sende onunla uc. Ben Erzincanlı olarak sıkayetcımıyım yerı geliyor bizde Erzurumu kullanıyoruz ama senın kadar sıkayet etmıyoruz. Bizde turkuazla ucarız kafanı takma asıl sen gül geçç. Pegasus bir gün pişman olup gelecek inş. Hem Ankara'dan içhat sferlerine başlar hemde Erzurum'a ucar rekabet denen bir şey var. şu an pegasususun daha önce Ankara'dan uctugu noktalara turkuaz başladı. pişman olup gelecekler sen merak etme...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000