09 Ekim 2015, Cuma 14:07:27

Pegasus ve Bahçeşehir'den lojistik konferansı

Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenen “Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı” sektörde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için eğitimi ve deneyimi bir araya getirdi.
  • Konferansa gelip dinleme zahmetinde bulunmayanlar bosuna nefesini yormasin burada
  • Üniversite de tam konferans verdirecek şirketi bulmuş yani. Başka havayolu mu yoktu. Çcuklara kötü örnek olacaklar. Thy bile daha cazip olurdu.
  • Pegasus Havayollarinin 2011 den sonra yaptigi atilimlari ve hizmetlerini takdir ediyorum. Havayolu tasimaciligina kalite ve Uygun fiyat gelmesinde büyük katkilari var. Özellikle Avrupa Türkiye hattinda büyük gelisim sagladilar. Basarilarindan dolayi kendilerini tebrik ediyorum. Kazasiz belasiz nice ucuslar insallah.
  • Pegasusun adini degistirmeyi oneriyorum PEGAKOC (yok kamil koc gibi bir firmaya ayip olur), PEGAFER (bu da Nilufer turizme ayip) ay i nedenlerler PEGAKALE de olmaz ne desek bilemedim belki OZPEGATUR

Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenen “Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı”, 8 Ekim 2015 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşti.

Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörü Aydın Alpa ile Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Yavuz Günalay’ın ev sahipliğindeki konferans lojistik sektörünün kara, hava ve deniz gibi farklı alanlarının önde gelen yerli ve yabancı yöneticilerini bir araya getirdi. Konferansa Pegasus Hava Yolları Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Serhan Ulga ve Operasyon Kontrol Merkezi (OCC ) Müdürü Ümit Kula da katılarak deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörü Aydın Alpa konferansın hem sektörü bir araya getiren hem de özellikle sektörde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için eğitimin ve deneyimin bir araya geldiği bir ortam sağladığını belirterek “Türkiye coğrafi konumu gereği bölgede önemli bir lojistik üssü ve bu anlamda önümüzdeki dönemde sektörün daha da büyümesini, gelişmesini bekliyoruz. Pegasus Hava Yolları olarak hava kargo alanında 37 ülkede ve 94 noktaya taşımacılık yapıyoruz. Yakın gelecekte sivil havacılıktan alınacak izinlere bağlı olarak uçuş ağımızı genişletmek için yatırımlarımız ve hazırlıklarımız da devam ediyor” dedi.

Pegasus Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen  konferans sayesinde öğrenciler, aldıkları akademik eğitimi konferansa katılarak deneyimlerini paylaşan gerçek mesleki tecrübelerle harmanlama fırsatını yakaladılar.

Konferansta, Reibel Taşımacılık ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Arif Badur, Etihad Cargo Genel Müdür Yardımcısı David Hugh Kerr, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lojistik Hizmetleri Grup Başkanı Diane Arcas, Dusseldorf Havalimanı Kargo Genel Müdürü Gerton Hulsman, ABDA Cargo Services Ortadoğu, Avrupa, Afrika Bölge Müdürü Nilan Gunatilaka, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Kargo Operasyon ve Pazarlama Müdürü Harun Ay, Lufthansa Cargo AG Türkiye Genel Müdürü Hasan Hatipoğlu, UPS SPRL Avrupa Bölgesi Genel Müdürü-Freight Forwarding Jens Poggensee, Aviation Services Holding EOOD CEO Michail Dantchev, Ekol Lojistik Genel Müdür-Taşımacılık Murat Bog, Bahçeşehir Üniversitesi Dekan Yardımcısı-İktisadi,İdarive Sosyal Bilimler Fakültesi Yavuz Günalay, Damco CEO-Doğu Akdeniz Bölgesi Okyay Öztuğran, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı O.Çetin Nuhoğlu ve  Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararasi Finans Bölüm Baskani Doçent Dr. Deniz Gökçe konuşmacı olarak yer aldılar.

Pegasus ve Bahçeşehir'den lojistik konferansı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Vortex ~ 3 yıl önce
Konferansa gelip dinleme zahmetinde bulunmayanlar bosuna nefesini yormasin burada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bahçeşehir ~ 3 yıl önce
Üniversite de tam konferans verdirecek şirketi bulmuş yani. Başka havayolu mu yoktu. Çcuklara kötü örnek olacaklar. Thy bile daha cazip olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan Bayram ~ 3 yıl önce
Pegasus Havayollarinin 2011 den sonra yaptigi atilimlari ve hizmetlerini takdir ediyorum. Havayolu tasimaciligina kalite ve Uygun fiyat gelmesinde büyük katkilari var. Özellikle Avrupa Türkiye hattinda büyük gelisim sagladilar. Basarilarindan dolayi kendilerini tebrik ediyorum. Kazasiz belasiz nice ucuslar insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pega..... ~ 3 yıl önce
Pegasusun adini degistirmeyi oneriyorum PEGAKOC (yok kamil koc gibi bir firmaya ayip olur), PEGAFER (bu da Nilufer turizme ayip) ay i nedenlerler PEGAKALE de olmaz ne desek bilemedim belki OZPEGATUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000