03 Ocak 2011, Pazartesi 12:12:28

PEGASUS USLANIR MI?

AirportHaber Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık, Pegasus'ta yaşananları kaleme aldı.
  • iyi de sen kimin avukatlığını yapıyorsun;yoksa sende pegasusta barıncak kabiliyette olamayanlardan mısın?sanırım öylesin sen.
  • ASIL BU HABERDE HEDEF ALINAN ALİ SABANCI SANIRIM.AMA BURDAKİ ANLATILANLARA BAKINCA SANKİ THY,SUNEX,ATLAS,SKY,ONUR HATASIZ BİR ŞİRKET,NE VARSA PEGASUSTA VAR.HAYRET BİRŞEY,PEGASUS OLARAK YAPTIKLARI UYGULAMALAR BİZİM ŞİRKETLERDE YOK.BUNU NİYE GÖZ ARDI EDİYORSUNUZ,ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.ORADAKİ KAPTAN ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE ŞİRKETEKİ UYGULAMALAR ÇOĞU ŞİRKETTE YOK.BENCE ÖRNEK ALINACAK BİR ŞİRKET HALİNE GELMİŞKEN NİYE HEDEF GÖSTERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.YOKSA BAZILARI AVANTA MI ALAMIYORLAR.VERDİKLERİ EĞİTİM KALİTESİNİ KONUŞAN YOK..ADAMLAR SİMÜLATÖR ALDI BAHSEDEN YOK..BU MU HABERCİLİĞİNİZ..LÜTFEN KİMİ ELEŞTİRDİĞİNİZE BİR BAKIN.BİRDE KENDİNİZE..DAHA NE DİYEYİM..
  • birileri bir seyler yazmis ama pegasus yalakaligimi baska bir sey mi tam anlasilmiyor hem ikiyi de atlamis ama en yazayim 1-Ali Sabanci curmu kadar yer yakar 2-Ates olmayan yerden duman cikmaz 3-Kurallar ve rakipler her zaman vardir 4-Memnuniyetsiz bir personel ile bir yere varilamaz, hele memnuniyetsiz musteri ile hic ama hic... Oldu mu?
  • Hava yolu işletmesini (diğer işletmeler için de uygulanabilir) profesyonel bir futbol takımı olarak ele alabiliriz.: 1. Başkan ve Yönetim Kurulu Bu şirketin en büyük şansı olan Ali Sabancı, bir takım menfaat grupları için en büyük tehlike olarak görülmektedir; zira federasyon ile arasında sınıf kavgası olduğuna dair teoremler ortaya konmaktadır. 3. Kurallar ve rakipler vardır, 4. Ve personeli
Hırçın, ele avuca sığmaz Ali Sabancı'nın Pegasus'una ceza yağdı. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde ele geçer hesabı baltayı taşa vurdu. Geçen hafta Pegasus Havayolları hem yüklü miktarda para cezasına çarptırıldı hem de bir yöneticisinin yetkisi elinden alındı. Pegasus Havayolları gerçeğini az sonra irdelemeye çalışacağız ama aklımıza şöyle sorular takılmaya başladı. Acaba Pegasus Havayolları teknik ve idari yönden iyi yönetilemiyor mu?

AirportHaber Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık'ın yazısını okumak için TIKLAYINIZ
PEGASUS USLANIR MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 8 yıl önce
iyi de sen kimin avukatlığını yapıyorsun;yoksa sende pegasusta barıncak kabiliyette olamayanlardan mısın?sanırım öylesin sen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ASIL BU HABERDE HEDEF ALINAN ALİ SABANCI SANIRIM.AMA BURDAKİ ANLATILANLARA BAKINCA SANKİ THY,SUNEX,ATLAS,SKY,ONUR HATASIZ BİR ŞİRKET,NE VARSA PEGASUSTA VAR.HAYRET BİRŞEY,PEGASUS OLARAK YAPTIKLARI UYGULAMALAR BİZİM ŞİRKETLERDE YOK.BUNU NİYE GÖZ ARDI EDİYORSUNUZ,ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.ORADAKİ KAPTAN ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE ŞİRKETEKİ UYGULAMALAR ÇOĞU ŞİRKETTE YOK.BENCE ÖRNEK ALINACAK BİR ŞİRKET HALİNE GELMİŞKEN NİYE HEDEF GÖSTERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.YOKSA BAZILARI AVANTA MI ALAMIYORLAR.VERDİKLERİ EĞİTİM KALİTESİNİ KONUŞAN YOK..ADAMLAR SİMÜLATÖR ALDI BAHSEDEN YOK..BU MU HABERCİLİĞİNİZ..LÜTFEN KİMİ ELEŞTİRDİĞİNİZE BİR BAKIN.BİRDE KENDİNİZE..DAHA NE DİYEYİM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
birileri bir seyler yazmis ama pegasus yalakaligimi baska bir sey mi tam anlasilmiyor hem ikiyi de atlamis ama en yazayim 1-Ali Sabanci curmu kadar yer yakar 2-Ates olmayan yerden duman cikmaz 3-Kurallar ve rakipler her zaman vardir 4-Memnuniyetsiz bir personel ile bir yere varilamaz, hele memnuniyetsiz musteri ile hic ama hic... Oldu mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hava yolu işletmesini (diğer işletmeler için de uygulanabilir) profesyonel bir futbol takımı olarak ele alabiliriz.: 1. Başkan ve Yönetim Kurulu Bu şirketin en büyük şansı olan Ali Sabancı, bir takım menfaat grupları için en büyük tehlike olarak görülmektedir; zira federasyon ile arasında sınıf kavgası olduğuna dair teoremler ortaya konmaktadır. 3. Kurallar ve rakipler vardır, 4. Ve personeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000