26 Ekim 2011, Çarşamba 07:41:06

PEGASUS UÇUŞLARA BAŞLADI

Pegasus Havayolları Erbil uçuşlarına başladı...
  • ARKADAŞLAR BU SLOTLARDA SU %50 İNDİRİMLİ OLACAKMIŞ. 3 EURO SİZİN İÇİN.:))) ALLAHIN SUYUNU PARA İLE SATAN VE SUDAN KAR ELDE ETMEYE UĞRAŞAN HAVAYOLLARININ YAPTIĞI BAKIMLAR ACABA NASIL OLUYOR? (ABİ BUNU DEĞİŞME GELECEK C YE KADAR GİDER)
  • UCUSLAR SANKİ TAHRAN SEFERLERİNİN KOPYASI GİBİ.GECE GİDİP ERTESİ SABAH DÖNÜS SEFERİ YAPILACAK.ÖLÜ SLOTLARI NE GÜZEL DEGERLENDİRİYORLAR.
  • pegasus türkiyenin gerçek havayolu.daha iyi yerlerde görmek isteriz.türkiyenin 1 numaralı havayoluna başarılar...
  • yakındır bakın tüm havacılık camıası duysun burdan bu adam fazla degıl bı ıkı seneye kadar okyanus aşırı ülkelerede gıtmezse bende bışey bılmıyorum .... ne tanırım şahsen nede bır muhabbetım olmuştur ama akıllı adam vesselam ;)
Ankara Esenboğa'da dün sabaha karşı yapılan ilk seferler Erbil'e uçan Pegasus'un bu kente olan uçuş iznini AirportHaber özel olarak duyurmuştu.

Pegasus'un Erbil' olan uçuşları Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi olurken, Erbil'den Ankara'ya dönüşler ise, Salı Cuma ve Pazar olarak belirlendi.
PEGASUS UÇUŞLARA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 7 yıl önce
ARKADAŞLAR BU SLOTLARDA SU %50 İNDİRİMLİ OLACAKMIŞ. 3 EURO SİZİN İÇİN.:))) ALLAHIN SUYUNU PARA İLE SATAN VE SUDAN KAR ELDE ETMEYE UĞRAŞAN HAVAYOLLARININ YAPTIĞI BAKIMLAR ACABA NASIL OLUYOR? (ABİ BUNU DEĞİŞME GELECEK C YE KADAR GİDER)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
UCUSLAR SANKİ TAHRAN SEFERLERİNİN KOPYASI GİBİ.GECE GİDİP ERTESİ SABAH DÖNÜS SEFERİ YAPILACAK.ÖLÜ SLOTLARI NE GÜZEL DEGERLENDİRİYORLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pegasus türkiyenin gerçek havayolu.daha iyi yerlerde görmek isteriz.türkiyenin 1 numaralı havayoluna başarılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yakındır bakın tüm havacılık camıası duysun burdan bu adam fazla degıl bı ıkı seneye kadar okyanus aşırı ülkelerede gıtmezse bende bışey bılmıyorum .... ne tanırım şahsen nede bır muhabbetım olmuştur ama akıllı adam vesselam ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000