18 Ekim 2012, Perşembe 13:35:52

PEGASUS UÇUŞ AĞINI GENİŞLETTİ

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını genişletmeye her geçen gün hız kesmeden devam eden Pegasus Hava Yolları’nın en yeni destinasyonları olan Lviv ve Dubai’ye uçuşları başladı.
  • Maraş Milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu Twitter'da yaptığı açıklamada Pegasus'un 2013 Haziran'dan itibaren haftada 3 gün K.Maraş'a uçuş düzenleyeceğini açıkladı.
  • Çok güzel güzel olmasınada mescidin içi dururken dışı haramdır. Sen ERZURUM uçuşlarını kapat dubai yi başlat oldumu şimdi. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. YAZIK çok YAZIK...
  • Ben yurtdisinda kaliyorum ve asadaki Istanbullu kardesime katiliyorum k.marasliyim Kahramanmarasa bir Tek THY ucuyor oda bir Tek sabah 09:30 da. Airporthaber den destek bekliyoruz
  • İşim sebebiyle süreklü Kahramanmaraş'a uçuyorum büyük bir sanayi ili olmasına rağmen Kahramanmaraş!a tek THY günde bir sefer istanbuldan bunuda anlamış değilim.Turk Hava yollarından başka hibçir firma İstanbul'dan Kahramanmaraş'a uçmuyor.Thy'de günde sadece 1 seferi var.Pegasus Havayolları Kahramanmaraş'a neden uçmuyor.Kahramanmaraş'tan her anlamda geride olan erzincan elazıg urfa malatya hatay van diyarbakır daha aklıma gelmeyen birçok ile uçuyor ama Kahramanmaraş yok.Türkiyenin 16. en büyük ili ve ilk 10 içinde ihracat yapan bir il.ANADOLU KAPLANI OLAN KAHRAMANMARAŞ VE DENİZLİYE PEGASUSU EN KISA ZAMANDA UÇMASINI İSTİYORUZ.

17 Ekim’de başlayan Lviv ve 18 Ekim’de başlayan Dubai ile birlikte Pegasus Hava Yolları’nın uçuş ağı tam 59 noktaya genişlemiş oldu.

Toplam 25 ülkeye, yurt içinde ve yurtdışında toplam 59 destinasyona uçan Pegasus’un, Lviv ve Dubai’ye gerçekleştirilecek seferleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda düzenlenen bir tören ile başladı.

Pegasus’un Ukrayna’daki üçüncü uçuş noktası Lviv’e uçuşlar başladı

Pegasus Hava Yolları’nın Kharkiv ve Donetsk’den sonra Ukrayna’daki üçüncü destinasyonu olan ve UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne kayıtlı olmasıyla dikkat çeken Lviv ile İstanbul arasında gerçekleştirilecek seferler 37.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Pegasus yolcularına sunuluyor.

İki ülke arasında imzalanan işbirliği anlaşmasına paralel olarak, 1 Ağustos’tan itibaren Türk vatandaşlarına yönelik vize uygulamasını kaldıran Ukrayna, Pegasus misafirleri için farklı bir alternatif oluyor.

Pegasus misafirleri Lviv’den Türkiye’de, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon’a; yurt dışında ise, Almatı, Berlin, Beyrut, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Kuzey Kıbrıs, Londra, Marsilya, Tahran, Tel Aviv ve Tiflis’e bağlantılı olarak uçabilecekler.

Zenginliğin ve modernliğin sembolü Dubai’ye ilk uçuş gerçekleşti

Modernliği ve oryantal ezgileri iç içe barındıran Dubai, cazibesiyle seyahat severleri büyülüyor. Pegasus Hava Yolları’nın yeni destinasyonu Birleşik Arap Emirlikleri’nin parlayan yıldızı Dubai’ye seferler 18 Ekim’den itibaren başladı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek uçuşların biletleri, 79,99 Euro’dan; Dubai’den gerçekleşecek uçuşların biletleri ise 99,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Pegasus misafirlerine sunuluyor.

Pegasus misafirleri, Dubai’den Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman,  Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay,  İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van’a; yurtdışında ise Amsterdam, Almatı, Basel, Batum, Berlin, Beyrut, Bologna, Brüksel, Bükreş, Donetsk, Düsseldorf, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs, Kopenhag, Londra, Lyon, Lviv, Marsilya, Münih, Milan, Omsk, Paris, Priştine, Roma, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Üsküp, Viyana ve Zürih’e bağlantılı olarak uçabilecekler.

PEGASUS UÇUŞ AĞINI GENİŞLETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

maraşlı ~ 5 yıl önce
Maraş Milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu Twitter'da yaptığı açıklamada Pegasus'un 2013 Haziran'dan itibaren haftada 3 gün K.Maraş'a uçuş düzenleyeceğini açıkladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAYİLE ALINMAYAN ~ 6 yıl önce
Çok güzel güzel olmasınada mescidin içi dururken dışı haramdır. Sen ERZURUM uçuşlarını kapat dubai yi başlat oldumu şimdi. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. YAZIK çok YAZIK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahramanmarasa sefer yapilsin artik ~ 6 yıl önce
Ben yurtdisinda kaliyorum ve asadaki Istanbullu kardesime katiliyorum k.marasliyim Kahramanmarasa bir Tek THY ucuyor oda bir Tek sabah 09:30 da. Airporthaber den destek bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstanbullu ~ 6 yıl önce
İşim sebebiyle süreklü Kahramanmaraş'a uçuyorum büyük bir sanayi ili olmasına rağmen Kahramanmaraş!a tek THY günde bir sefer istanbuldan bunuda anlamış değilim.Turk Hava yollarından başka hibçir firma İstanbul'dan Kahramanmaraş'a uçmuyor.Thy'de günde sadece 1 seferi var.Pegasus Havayolları Kahramanmaraş'a neden uçmuyor.Kahramanmaraş'tan her anlamda geride olan erzincan elazıg urfa malatya hatay van diyarbakır daha aklıma gelmeyen birçok ile uçuyor ama Kahramanmaraş yok.Türkiyenin 16. en büyük ili ve ilk 10 içinde ihracat yapan bir il.ANADOLU KAPLANI OLAN KAHRAMANMARAŞ VE DENİZLİYE PEGASUSU EN KISA ZAMANDA UÇMASINI İSTİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000