03 Ocak 2016, Pazar 11:52:14

Pegasus uçağının kokpit camı çatladı

Pegasus Havayolları’nın Ercan-İstanbul- Londra seferini yapan uçağı, dün teknik bir arıza nedeniyle 9 buçuk saatlik rötar yaparak yolcuları perişan etti.
  • pegasus tekniğe eş dost akrabaları doldururlarsa cam da çatlar, perçin de düşer!!
  • Pegasusa laf atiyorsun ama onur airin yaptiklari ne uc kurus maas zamaninda lsgde eksi derecelerde ikram saymak millettin elleri mosmor olur.bir kac kuruşun hesabini yaparlar milletin hakkini yerler tülay ve nedim yaticak yerleri yok cok hak yiyorlarrr.
  • Ya kadına limit aşırtmışlar bunu yazmış siz eleştiriyorsunuz alın size yazayım Duty free yuklemesinde imzada kazık atar eksik yukler yuklerken çalarlar maastan kesilir 2500 tl arastırıcam derler arastırmazlar Rapor alan gercek hastaları dahi yılbası dıye atarlar işten Ucus saatleri aştırılır Adam yok diye egitim zamanı kısaltılır yetiştirilmek için acele uçuşa
  • Onceligi ucus emniyetine vererek alinan tum kararlara saygi duymaliyiz ki havaciligin temel prensipleri sarsilmasin. Gecmis olsun. Alinan karardan oturu tebrikler..

Pegasus Havayolları’nın Ercan-İstanbul- Londra seferini yapan uçağı, dün teknik bir arıza nedeniyle 9 buçuk saatlik rötar yaparak yolcuları perişan etti.

Söz konusu uçağın saat 08.00 sıralarında kalkış yapması gerekirken, pilot kabinindeki camda görülen çatlama nedeniyle bakıma alındığı ve İstanbul’dan gelecek parçanın beklendiği bildirildi.

PC 501 sefer sayılı uçağın 160 yolcusu saatlerce Ercan Havalimanı’nda beklemek zorunda kaldı. Bu duruma tepki gösteren yoculara, pegasus yetkilileri tarafından ikramlarda buklunuldu.Yolcuların gergin bekleyişinin ardından uçak, saat 17.30 civarında kalkış yaptı.   

Konuyla ilgili olarak Diyalog’a açıklama yapan Pegasus Havayolları Ercan İstasyon Müdürü Reşat Soylukal, uçağın teknik bir arızadan dolayı geç kalktığını söyledi. Soylukal, “Uçakta teknik bir arıza meydana geldi. İstanbul’dan parça geldi ve arıza giderildi. Gereken her şey yapıldı. Uçuş güvenli bir şekilde yapıldı. Yolcularımıza gerekli ilgi gösterilmiştir. Ayrıca gereken ikramda da bulunduk” dedi. (Diyalog/Melin Dobran)

Pegasus uçağının kokpit camı çatladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

pegasus teknik ~ 2 yıl önce
pegasus tekniğe eş dost akrabaları doldururlarsa cam da çatlar, perçin de düşer!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gizli ~ 2 yıl önce
Pegasusa laf atiyorsun ama onur airin yaptiklari ne uc kurus maas zamaninda lsgde eksi derecelerde ikram saymak millettin elleri mosmor olur.bir kac kuruşun hesabini yaparlar milletin hakkini yerler tülay ve nedim yaticak yerleri yok cok hak yiyorlarrr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yerli malı ~ 2 yıl önce
Ya kadına limit aşırtmışlar bunu yazmış siz eleştiriyorsunuz alın size yazayım Duty free yuklemesinde imzada kazık atar eksik yukler yuklerken çalarlar maastan kesilir 2500 tl arastırıcam derler arastırmazlar Rapor alan gercek hastaları dahi yılbası dıye atarlar işten Ucus saatleri aştırılır Adam yok diye egitim zamanı kısaltılır yetiştirilmek için acele uçuşa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beyceli ~ 2 yıl önce
Onceligi ucus emniyetine vererek alinan tum kararlara saygi duymaliyiz ki havaciligin temel prensipleri sarsilmasin. Gecmis olsun. Alinan karardan oturu tebrikler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000