22 Ocak 2017, Pazar 11:20:13

Pegasus uçağında yangın iddiası

Pegasus Hava Yolları'nın Kayseri- Düsseldorf seferini yapan yolcu uçağının motoru, Erkilet Havalimanından kalkışı sırasında alev aldı. Acil iniş yapan uçaktaki yolcular panik içinde tahliye edildi.
  • ıhhh ıhhh gayseri
  • Arkadaşlar lütfen abartmayın o uçakta bende vardım böyle bilir bilmez yorum yapmayalım o Hadise her uçakta olabilirdi lütfen birbirimize saygılı olalım panik yapmadan bizi sakinleştirdiler sanki böyle Şeyler yabancı şirketlerde olmuyormu aitwingsi ne çabuk unuttunuz saygilarımla bütün uçaktaki mürettebata teşekkürler
  • Compressor Stall güzel anlatin ama olmadan önce göstergeler bunu benli ediyor !!!!! Vibration oluyor N1 yükseliyor bu durumda motoru kapatiyorsun ve 2 mill $ cepte kaliyor !! Heee tabbi bu var kaptan demeki bu durumda instrumentlerde gösterdi rakamlari degerlendiri biliyorsa. Demek istiyorum kaptanin sucu belki yoktur cünkü PGT adama bu konuda egtim vermemis!!! Ne yapiliyorki SIM egtiminde motor bozuldu mu tek motor ile nazil ucarim!!!! Nerye geldik Egtim egtim egtim dört patatesle bitmiyor böyle isler.
  • Dingil yengen mi mürettebattan biliyor kaç kişi meslektaşlarıma geçmişmiş olsun

Pegasus Hava Yolları'nın Kayseri- Düsseldorf seferini yapan yolcu uçağının motoru, Erkilet Havalimanından kalkışı sırasında alev aldı. Acil iniş yapan uçaktaki yolcular panik içinde tahliye edildi.

Sabah'ta yer alan habere göre; Kayseri'den Almanya'nın Düsseldorf kentine gitmek için 180 yolcu ve 7 mürettebatla havalanan Pegasus Hava Yollarına ait PC 315 numaralı uçağın, 14.10'da kalkış yaptıktan hemen sonra sağ kanadındaki motoru alev aldı. Pilotların acil iniş izni istediği havalanında güvenlik önlemleri alındı. Uçak tek motorla inişini gerçekleştirdi. İtfaiye ekiplerinin müdahale etiği uçak daha sonra havaalanı terminaline çekildi. Uçağının motorunun yanmasıyla birlikte büyük panik yaşayan yolcular ise kısa sürede uçaktan tahliye edildi.

Pegasus uçağında yangın iddiası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

ıhhh ıhhh gayseri ~ 2 yıl önce
ıhhh ıhhh gayseri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abtullah Yıldırım ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar lütfen abartmayın o uçakta bende vardım böyle bilir bilmez yorum yapmayalım o Hadise her uçakta olabilirdi lütfen birbirimize saygılı olalım panik yapmadan bizi sakinleştirdiler sanki böyle Şeyler yabancı şirketlerde olmuyormu aitwingsi ne çabuk unuttunuz saygilarımla bütün uçaktaki mürettebata teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilota yorum ~ 2 yıl önce
Compressor Stall güzel anlatin ama olmadan önce göstergeler bunu benli ediyor !!!!! Vibration oluyor N1 yükseliyor bu durumda motoru kapatiyorsun ve 2 mill $ cepte kaliyor !! Heee tabbi bu var kaptan demeki bu durumda instrumentlerde gösterdi rakamlari degerlendiri biliyorsa. Demek istiyorum kaptanin sucu belki yoktur cünkü PGT adama bu konuda egtim vermemis!!! Ne yapiliyorki SIM egtiminde motor bozuldu mu tek motor ile nazil ucarim!!!! Nerye geldik Egtim egtim egtim dört patatesle bitmiyor böyle isler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bigheaded ~ 2 yıl önce
Ne çok şey biliyor, herkesten daha iyi, daha çok şey bildiğinizi de her fırsatta göstermeye çalışıyor gibisiniz. Bu tutum size de sorun gibi gözükmüyormu hiç?
Yalancı sensin ~ 2 yıl önce
Dingil yengen mi mürettebattan biliyor kaç kişi meslektaşlarıma geçmişmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000