23 Eylül 2015, Çarşamba 18:29:04

Pegasus uçağında rötar krizi

Pegasus Havayollar'nın bugün Antalya'dan Sabiha Gökçen'e gidecek uçağında rötar krizi yaşandı.
  • Pegasus dan önce de havayolları vardı evet türkiyede havacılığı pegasus başlatmadı ama PEGASUS değiştirdi ayrıcada daha düne kadar da sabiha gökçeni bile bilen yoktu pegasus sayesinde gelişti beğenmeyen otobüsle takılsın bune sene 12 kez uçtum ne bir rötar ne bir ilgisizlik görmedim pegasusla uçmakta çokta keyifli ve uygun pahalu diyenler diğer hava yollarını takip etmiyorlar sanırım.FLYPGS.COM uçmayan kalmasın pegasus sen işine bak her zaman başarılar......
  • Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. 1 milyon kerede anlatsak otobus zihniyetinde olanlar asla anlamicaklar. Oyuzden begenmiyorsan git otobusle 59 liraya 13-15 saat yol cek. Sofor alkollumu uykusuzmu bilmeden. Yazin istediğiniz kadar yazin cahilliginizi okumaktan buyuk zevk duyuyorum.
  • yorum yazan bir kişi demişki,dhmi plansız ve programsız işleri. Aynı şartlar ve zorluklar altında inşaat sektöründe çalısıyorum,çok zor başkasına bağlı olup onun plansızlık be acemiliğine göre işini yönetmek. Çok zor.
  • bu firma gerçek low cost değil. sadece adı low cost. Bosver suyu, vermesinler su falan. önce müşteriye değer versinler. adam yerine koysunlar. susuzda gideriz biz. son olarak; bundan sonra pegasusun zamanında kalkan uçakları haber yapilsin buraya. rötar yapanların haber değeri yok, zamanında kalkanların var.

PC143 sefer sayılı Antalya-Sabiha Gökçen seferini yapacak Pegasus Havayolları uçağının yolcu alımını tamamlamasının ardından rötar yapacağı açıklanınca yolcular çileden çıktı. Pegasus uçağının kalkış için hazır olmasına rağmen Sabiha Gökçen'deki yoğun trafik nedeniyle uçağın 1 saat rötar yapacağı anons edildi.

Bu anons üzerine yolcular büyük tepki gösterirken, uçak içinde beklemeyeceklerini söyledi.

Uçuş ekibinin yolcuları sakinleştirmek için büyük çaba sarfettiği ve yolcuların tepkisinin uçak kalkana kadar sürdüğü ve kabinde büyük kriz yaşandığı öğrenildi.

Daha sonra uçağın kalkış yaptığı ancak yolcuların tepkisinin sürdüğü kaydedildi.

©AirportHaber

Pegasus uçağında rötar krizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

Fb ~ 3 yıl önce
Pegasus dan önce de havayolları vardı evet türkiyede havacılığı pegasus başlatmadı ama PEGASUS değiştirdi ayrıcada daha düne kadar da sabiha gökçeni bile bilen yoktu pegasus sayesinde gelişti beğenmeyen otobüsle takılsın bune sene 12 kez uçtum ne bir rötar ne bir ilgisizlik görmedim pegasusla uçmakta çokta keyifli ve uygun pahalu diyenler diğer hava yollarını takip etmiyorlar sanırım.FLYPGS.COM uçmayan kalmasın pegasus sen işine bak her zaman başarılar......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW ~ 3 yıl önce
Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. 1 milyon kerede anlatsak otobus zihniyetinde olanlar asla anlamicaklar. Oyuzden begenmiyorsan git otobusle 59 liraya 13-15 saat yol cek. Sofor alkollumu uykusuzmu bilmeden. Yazin istediğiniz kadar yazin cahilliginizi okumaktan buyuk zevk duyuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynı şartlar ~ 3 yıl önce
yorum yazan bir kişi demişki,dhmi plansız ve programsız işleri. Aynı şartlar ve zorluklar altında inşaat sektöründe çalısıyorum,çok zor başkasına bağlı olup onun plansızlık be acemiliğine göre işini yönetmek. Çok zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
bu firma gerçek low cost değil. sadece adı low cost. Bosver suyu, vermesinler su falan. önce müşteriye değer versinler. adam yerine koysunlar. susuzda gideriz biz. son olarak; bundan sonra pegasusun zamanında kalkan uçakları haber yapilsin buraya. rötar yapanların haber değeri yok, zamanında kalkanların var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000