05 Mart 2018, Pazartesi 10:45:29

Pegasus uçağında panik anları!

Kayseri-İstanbul seferini yapan uçak, hava şartları nedeniyle Sabiha Gökçen'e üç kez inemeyince yolcular büyük panik yaşadı, sinir krizi geçirdi.
  • Evet haklısınız millet cahil. Bu paniğe hiç gerek yok. Ama aynı durumda THY veya AnadoluJet olsaydı emin olun bu panik olmazdı çünkü insanları adam yerine koyup onlarla ilgilenen, yatıştıran birileri olurdu. İstek ve ihtiyaçları karşılanırdı. Pegasus gibi bir firmayla uçuyorsanız karşınızda hiç kimseyi bulamazsınız. Bu nedenle şuçlu Pegasus değilmiş gibi görünse de yine de bütün suç onların çünkü berbat bir firma. Siz de AnadoluJet'le uçun kardeşim. THY kalitesiyle :)
  • cehalet zor iş. allah uçuş ekiplerine güç kuvvet versin
  • gülüyorum sadece şu varlığa
  • Pegasus her kurusun hesabini yaptigi icin divert etmeyi en son ihtimale birakir ve insanlarin hayatini tehlikeye sokar . Suyu bile satan sirketten ne beklenir. Bir kere denedin inemiyorsan israr etme !!!

Kayseri-İstanbul seferini yapan uçak, hava şartları nedeniyle Sabiha Gökçen'e üç kez inemeyince yolcular büyük panik yaşadı, sinir krizi geçirdi.

Pegasus Havayolları’nın dün Kayseri-İstanbul seferini yapan uçağı, rüzgar ve olumsuz hava şartları nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapamadı. Bursa’ya yönlendirilen ve yakıt ikmali yapan uçakta saatlerce beklemek zorunda kalan yolcular, sinir krizleri geçirdi. Uçaktan inmek isteyen ve gözyaşı döken yolcular, o anları canlı yayınladı.

Saatlerce uçakta bekleyen yolcular duruma tepki göstererek kapılara yöneldi. Kabin ekibi ile tartışan yolcuların sinir krizi geçirdikleri ve ağlayarak uçaktan inmek için yardım istedikleri görüldü. Uçakta bulunan bir yolcu, yaşananları cep telefonu kamerasıyla sosyal medya hesabından canlı yayınladı.

Görüntülerde bir yolcu, yaşadıkları korku dolu anları anlatıyor. Uçağın arka tarafına doğru gidildikçe yolcuları durumu gözler önüne seriliyor. Bazı yolcular yaşananlar nedeniyle gözyaşı dökerken, bazısı da inmek için uçak kapısına gitmeye çalışıyor. Tepkilerin büyümesinin ardından Pegasus Havayolları isteyen yolcuları karayolu ile İstanbul’u ulaşımını sağladı.

 

Pegasus uçağında panik anları!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (229)

Kerem ~ 5 ay önce
Evet haklısınız millet cahil. Bu paniğe hiç gerek yok. Ama aynı durumda THY veya AnadoluJet olsaydı emin olun bu panik olmazdı çünkü insanları adam yerine koyup onlarla ilgilenen, yatıştıran birileri olurdu. İstek ve ihtiyaçları karşılanırdı. Pegasus gibi bir firmayla uçuyorsanız karşınızda hiç kimseyi bulamazsınız. Bu nedenle şuçlu Pegasus değilmiş gibi görünse de yine de bütün suç onların çünkü berbat bir firma. Siz de AnadoluJet'le uçun kardeşim. THY kalitesiyle :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kartal ~ 5 ay önce
Sen onu bunu bırak da seni Pegasustan niye attılar, onu anlat...
eğitim şart ~ 5 ay önce
cehalet zor iş. allah uçuş ekiplerine güç kuvvet versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TZX ~ 5 ay önce
gülüyorum sadece şu varlığa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 5 ay önce
Pegasus her kurusun hesabini yaptigi icin divert etmeyi en son ihtimale birakir ve insanlarin hayatini tehlikeye sokar . Suyu bile satan sirketten ne beklenir. Bir kere denedin inemiyorsan israr etme !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne suymuş arkadaş! ~ 5 ay önce
...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000