17 Eylül 2016, Cumartesi 11:29:02

Pegasus uçağında mucize doğum

Pegasus Havayolları'nın dün gece gerçekleştirdiği İstanbul-Stockholm seferinde hamile bir yolcu inişten önce doğum yaptı.
  • Bu sayin bayan bilebile ucaga binmistir cocuk yabanci bir ulkede dogsun Vatandaslik kazansin biz boyle seyleri cok gorduk, hayirli olsun,
  • Bebek cok guzel!! Annesi bebegi hemen emzirsin, altini degisin, evinde yikasin ve sicacik bataniyenin icine koysun yaninda uyusun.
  • haber fotoğrafında herkes mutlu , herkes sempatik bir tek pegasusun km si suratsız :)
  • tebrikler. bide su trolleylerin yandanda emniyet mandalini indireymisiniz iyiymis. kutluyorum yinede ekibi.

Pegasus Havayolları'nın İstanbul-Stockholm seferini gerçekleştiren uçağında hamile bir yolcu doğum yaptı.

Edinilen bilgilere göre; PC4845 sefer sayısı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yapan Pegasus uçağı, İsveç'in başkenti Stockholm'e doğru yola çıktı.

Uçuş sırasında kadın bir yolcunun bağırmaları üzerine kabin ekibi olaya müdahale etti. Kadın yolcunun hamile olduğu anlaşılırken, ağrıların şiddetlenmesi üzerine Türk bir yolcu ile birlikte kadına müdahale edildi.

İnişten yaklaşık yarım saat önce gerçekleşen doğum, uçaktaki diğer yolcular tarafından alkışlarla kutlanırken, uçak Stockholm Havalimanı'na indikten sonra sağlık ekipleri uçağa gelerek bebeğin kordonunu kesti ve gerekli müdahaleleri yaptı.

Bebeğin ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Pegasus uçağında mucize doğum

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (96)

Rio ~ 2 yıl önce
Bu sayin bayan bilebile ucaga binmistir cocuk yabanci bir ulkede dogsun Vatandaslik kazansin biz boyle seyleri cok gorduk, hayirli olsun,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ma ~ 2 yıl önce
Bebek cok guzel!! Annesi bebegi hemen emzirsin, altini degisin, evinde yikasin ve sicacik bataniyenin icine koysun yaninda uyusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgs km ~ 2 yıl önce
haber fotoğrafında herkes mutlu , herkes sempatik bir tek pegasusun km si suratsız :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 2 yıl önce
tebrikler. bide su trolleylerin yandanda emniyet mandalini indireymisiniz iyiymis. kutluyorum yinede ekibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/A ~ 2 yıl önce
Bunca olay icerisinde o emniyet mandalina takildin ya helal olsun ... Sen kesin bayansin ve 30'u asmis evlenememis modellerdensin ... Ya arkadas hastamisiniz anlamiyorum ki ! Insanlar bebek dogurtmus bu hala trolleyin mandalinda ... mandal kadar basina tas dussun !

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000