09 Ocak 2015, Cuma 17:17:17

PEGASUS UÇAĞINDA İSYAN!

Pegasus Havayolları'nın İstanbul-Ankara seferini yapacak uçağına binen yolcularla uçuş ekipleri arasında tartışma yaşandı.
  • Yorum yapan arkadaslar mesleklerini yorumlamışlar katagorilerini bırakıp.insanların yasadığı piskolojıye baksınlar.burada pilotlar ve özellikle kabin memurları olaya sahip çıkamadıkları gibi,kirizi kontrol edemedikleri aşikar.uyan pegasus uyan hizmet te kızgınlık olmaz yapıcılık lazım yada yapabilecek personel!!!!!!
  • Tam bir bilinçsiz yolcu modeli.Ders diye gösterilmeli, sanki Pegasus kaptanlarının ve kabin ekibinin acelesi yok, eminim en az bir defa ne olup bittiği yolcuya anlatılmıştır ama anlayana tabii.
  • Bizim ulkemızde gercekten bos konusan okadar cok ınsan varkı.al sana videoyu ceken konusan sadece bos ve sacma provokatorluk yapıyor..tek haklı yanları var kaptanlar malesef anons yapma ozurlu.sacma sapan de ıcing alıyoruz, taxi deyiz vs... Gibi yolcunun anlamayacagı anonslar yapıyor ve top kabin ekibşnde kalıyor, bu adamlara dogru acıklama yapılsada asla an-la-maz-lar.......
  • Bu ve benzer olaylarda, neden yolcunun uçağa alınıp öyle beklendiğini açıklayacak biri var mı? Konu havayolu ve havaalanı işletmesi arasındaki bir sorumluluk-tazminat meselesinden mi kaynaklanıyor? Yani Pegasus topu TAV veya Çelebi'ye atmış olmak için mi yolcuyu alıp kapıyı kapatıyor?

Pegasus Havayolları'nın İstanbul-Ankara seferini yapacak uçağına binen yolcularla uçuş ekipleri arasında tartışma yaşandı.

Dün sabah Ankara'ya gitmek için Pegasus uçağına binen yolcular, uçak içinde 1 saate yakın bir süre beklediklerini, bilgi istediklerinde ise uçağın buzlanmaya karşı temizleneceği için 1 saat daha bekletileceklerini söylediler.

Bunun üzerine uçaktan inmek isteyen yolcular uçaktan indirilirken, iddiaya göre uçağın kaptanı inen yolcular nedeniyle 3 saat rötar olacağını anons ederek kalan yolcuları provoke etti.

Bu nedenlerle uçak içinde ciddi tartışmalar yaşanırken, yolculardan biri olay anını cep telefonuyla görüntüledi.

PEGASUS UÇAĞINDA İSYAN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (108)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yorum yapan arkadaslar mesleklerini yorumlamışlar katagorilerini bırakıp.insanların yasadığı piskolojıye baksınlar.burada pilotlar ve özellikle kabin memurları olaya sahip çıkamadıkları gibi,kirizi kontrol edemedikleri aşikar.uyan pegasus uyan hizmet te kızgınlık olmaz yapıcılık lazım yada yapabilecek personel!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tam bir bilinçsiz yolcu modeli.Ders diye gösterilmeli, sanki Pegasus kaptanlarının ve kabin ekibinin acelesi yok, eminim en az bir defa ne olup bittiği yolcuya anlatılmıştır ama anlayana tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tipik yolcu ~ 4 yıl önce
Bizim ulkemızde gercekten bos konusan okadar cok ınsan varkı.al sana videoyu ceken konusan sadece bos ve sacma provokatorluk yapıyor..tek haklı yanları var kaptanlar malesef anons yapma ozurlu.sacma sapan de ıcing alıyoruz, taxi deyiz vs... Gibi yolcunun anlamayacagı anonslar yapıyor ve top kabin ekibşnde kalıyor, bu adamlara dogru acıklama yapılsada asla an-la-maz-lar.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu ve benzer olaylarda, neden yolcunun uçağa alınıp öyle beklendiğini açıklayacak biri var mı? Konu havayolu ve havaalanı işletmesi arasındaki bir sorumluluk-tazminat meselesinden mi kaynaklanıyor? Yani Pegasus topu TAV veya Çelebi'ye atmış olmak için mi yolcuyu alıp kapıyı kapatıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000