12 Ağustos 2016, Cuma 13:09:47

Pegasus uçağında hırsızlık iddiası!

Pegasus Havayolları’nın İstanbul aktarmalı Tiran-Konya uçuşunda bir yolcu, valizinden 6 bin 400 liralık altınlarının çalındığını iddia etti.
  • Ben bu bayanı tanıyorum dolandırıcılık dan davası var Konya 2 Ağır cezada suç ortağı Konya nın bi zamanlar hızlı müteahhit olan Cengiz Acar dır yüzlerce insanı mağdur edip bu şahıs yurtdışı na Almanya ya kaçmış tır Google var gazete tv ve bilbord lar da afişleri vardi Ev al emekl ol adında bol bol reklamlar yaparak milleti dolandırdı kaçtı.bu kadın ayrıca yalancı dır .. Allah büyük bizlerden çaldıkları paralar çıkacak tabii..
  • Bu kadın yalan söylüyor kendisi ve sevgilisi Cengiz acar Google den bakın birlikte konyada yüzlerce kişiyi dolandırdıkları paraları yurtdışında yiyorlar iki yıl önce bu Cengiz acar yurt dışına kaçtı bu kadında sürekli yanına gidip gelmektedir. Suç ortağı ir Konya ağır cezada davaları devam etmektedir
  • 1 hafta önce 6400tl si çalınmış ve hala polise gitmemiş pgs parayı ödemezse gidecekmiş bi de vidyo çekecekmiş,e ne güzel bende alam o zaman 40 liraya bileti gidiş dönüş bi konya yapam dönüşte de arıyam pgsu 10bin dolarım vardı bim poşetinde su böreğinin yanında para çalınmış börek duruyo diyem ödeniyosa madem böyle her param çalındı diyene
  • oldu iban yolla hemen ödeyelim

Pegasus Havayolları’nın İstanbul aktarmalı Tiran-Konya uçuşunda bir yolcu, valizinden 6 bin 400 liralık altınlarının çalındığını iddia etti.

8 Ağustos’taki olay iddiaya göre şöyle gelişti; PC 770 sefer sayısıyla Tiran’dan Sabiha Gökçen’e gelen F.Y, daha sonra aktarma yaparak PC 4188 sefer sayısıyla Konya’ya uçtu. Konya’ya inen F.Y, uçak altına verdiği valizini alarak evinin yolunu tuttu.

Evinde valizini kontrol eden F.Y, çantasını açınca adeta şoke oldu. Bir poşete koyduğu altınlarının çalındığını ve boş poşetin valizinde bırakıldığını belirten yolcu, durumu hemen Pegasus’la paylaştı. Şirketin durumla ilgileneceğini söylemesine rağmen henüz bir geri dönüş olmadığını ifade eden yolcu F.Y, Pazartesi gününe kadar sonuç elde edememesi halinde savcılığa şikayet edeceğini açıkladı.

Yaklaşık 6.400 Liralık ziynet eşyasının çalındığını iddia eden Y, mağduriyetinin giderilmemesi halinde internet üzerinden de kampanya başlatacağını, ayrıca bir video ile de konuyu duyurmaya devam edeceğin ifade etti.

Konuyla ilgili AirportHaber’e konuşan F.Y, Pegasus'tan mağduriyetinin giderilmesini beklediğini aksi halde gerekli tüm girişimlere başlayacağını açıkladı.

©AirportHaber

Pegasus uçağında hırsızlık iddiası!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Hatice Kübra ~ 2 yıl önce
Ben bu bayanı tanıyorum dolandırıcılık dan davası var Konya 2 Ağır cezada suç ortağı Konya nın bi zamanlar hızlı müteahhit olan Cengiz Acar dır yüzlerce insanı mağdur edip bu şahıs yurtdışı na Almanya ya kaçmış tır Google var gazete tv ve bilbord lar da afişleri vardi Ev al emekl ol adında bol bol reklamlar yaparak milleti dolandırdı kaçtı.bu kadın ayrıca yalancı dır .. Allah büyük bizlerden çaldıkları paralar çıkacak tabii..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramazan Y ~ 2 yıl önce
Bu kadın yalan söylüyor kendisi ve sevgilisi Cengiz acar Google den bakın birlikte konyada yüzlerce kişiyi dolandırdıkları paraları yurtdışında yiyorlar iki yıl önce bu Cengiz acar yurt dışına kaçtı bu kadında sürekli yanına gidip gelmektedir. Suç ortağı ir Konya ağır cezada davaları devam etmektedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
10 bin $ ~ 2 yıl önce
1 hafta önce 6400tl si çalınmış ve hala polise gitmemiş pgs parayı ödemezse gidecekmiş bi de vidyo çekecekmiş,e ne güzel bende alam o zaman 40 liraya bileti gidiş dönüş bi konya yapam dönüşte de arıyam pgsu 10bin dolarım vardı bim poşetinde su böreğinin yanında para çalınmış börek duruyo diyem ödeniyosa madem böyle her param çalındı diyene

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oldu ~ 2 yıl önce
oldu iban yolla hemen ödeyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000