24 Haziran 2016, Cuma 15:24:21

Pegasus uçağında hayatını kaybetti

Pegasus Havayolları'nın Viyana-Ankara seferini yapan yolcu uçağında bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle uçağın öncelikli iniş talep ettiği ancak yolcunun kurtarılamadığı öğrenildi.
  • Adam sizi Otobüsle seyahat etmekten kurtardı , binmeyin arkadaş işinize gelmiyorsa,gidin 24 saat Otobüsle 15 defa mola vererek seyahat edin size o yakışır. Konuyu nereden nereye getirdiniz , önce uçma kültürünüz olsun sonra uçağa binin , Çekirdek beyinliler!!!
  • ama yine de bu PGS adamı kanser eder
  • dar koltuk aralarının yol açtığı sağlık sorunlarının hukuki müeyyidesi olması gerektiği tüm dünyada tartışılırken burada konuyu dile getirenlere saldıran alt yorumcular havayolunun cevap yazmakla görevlendirdiği elemanlar olmalı. Bilet fiyatlarına gelince, herkesce malum ki ucuz bilet sayısı limitli ve diğer biletler thy fiyatlarının dahi üstünde olabiliyor. Ucuzluk nerede heyhat...!!!
  • doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşuna söylememişler. bu ne hiddet arkadaşlar, adamlar doğru yorumlar yapmış.

Pegasus Havayolları'nın Viyana-Ankara seferini yapan yolcu uçağında bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle uçağın öncelikli iniş talep ettiği ancak yolcunun kurtarılamadığı öğrenildi.

PC987 sefer sayısıyla Viyana'dan kalkış yapan uçak Ankara için inişe geçtiği sırada bir yolcu rahatsızlandı. İlk müdahale kabin ekibi tarafından yapılırken, kokpit ekibi de Ankara meydanından öncelikli iniş talep etti.

Ankara'ya inen uçakta yolcunun yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

©AirportHaber

Pegasus uçağında hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Avni baba ~ 2 yıl önce
Adam sizi Otobüsle seyahat etmekten kurtardı , binmeyin arkadaş işinize gelmiyorsa,gidin 24 saat Otobüsle 15 defa mola vererek seyahat edin size o yakışır. Konuyu nereden nereye getirdiniz , önce uçma kültürünüz olsun sonra uçağa binin , Çekirdek beyinliler!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah Rahmet Eylesin ~ 2 yıl önce
ama yine de bu PGS adamı kanser eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dünya ~ 2 yıl önce
dar koltuk aralarının yol açtığı sağlık sorunlarının hukuki müeyyidesi olması gerektiği tüm dünyada tartışılırken burada konuyu dile getirenlere saldıran alt yorumcular havayolunun cevap yazmakla görevlendirdiği elemanlar olmalı. Bilet fiyatlarına gelince, herkesce malum ki ucuz bilet sayısı limitli ve diğer biletler thy fiyatlarının dahi üstünde olabiliyor. Ucuzluk nerede heyhat...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
life is life ~ 2 yıl önce
Sen galiba sürekli dar koltuklara oturuyorsun (yada farklı birşeye)ki gocunuyorsun. En fazla 4-5 saatlik menzili olan ucuslar yapan bir yer ve ilk defa dar koltuk nedeni ile böyle sacma sapan bir yorum okudum. Biletler cok satıldığı için ucuz bilet kalmıyor. Sanada tavsiyem artık GENİŞ bir koltuk bul(yada başka birşey).
Gözlemci ~ 2 yıl önce
İyi de dünyada lowcost havayollarının tamamında model aynıki..
Tester ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Havacılığın da böyle tehlikeli ve kötü tarafları var tabii...
cahil ~ 2 yıl önce
bari buraya dokme ca-hil
Life is Five ~ 2 yıl önce
Bu life kesin megasosis çalışanı. "Nane" çayını içip azarı yiyince ne dediğini bilemez olmuş.
Yolcu ~ 2 yıl önce
Pegasus çalışanı veya sempatizanı değilim ama haksız eleştiriye de dayanamıyorum. Daha 20 gün önce Pgs ile Londra'ya gittim. Koltuk aralıkları hiç de rahatsız gelmedi, yurt içinde fiyat işime geldiği takdirde tercih ediyorum, konfor açısından şikayetçi değilim, THY 777 leri ile ekonomide çok kıtalararası yolculuk yaptım bence asıl rahatsız onlar 3-4-3 düzen ve yetersiz koltuk aralığı şikayeti yapılacaksa THY 777 leri için yapılmalı. Yurt içi fiyat konusunda gelecek olursak da tüm uçuşları karşılaştırıp AJ, Sunex, Atlas vs bakıp hangisi işime gelirse onu alıyorum, bazen farklı şirket ile gidip dönüyorum.
doğru ~ 2 yıl önce
doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşuna söylememişler. bu ne hiddet arkadaşlar, adamlar doğru yorumlar yapmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000