24 Aralık 2009, Perşembe 17:26:35

PEGASUS UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Pegasus Havayolları’nın İstanbul-Frankfurt seferini yapan uçağında kalp krizi geçiren bir yolcu hayatını kaybetti.
  • allah size akil fikir versin mekanin cennet olsun dedem birgün bu yazdiklariniz size dönülecektir ama sizin gibi insafsiz degiliz bekledik ucak gecikti felan demeyiz vefat edenlere kuranimizi okuruz helal olsun sizin gibi insanlara allah akil fikir versin
  • Arkdaslar,yolcu yuksek tansiyon-astim ve seker hastasiydi.Malisef,ucak Belgrada inmeden 20dk. once vefat etmistir.Allah rahmet eylesin.
  • ölen yolcuya rahmet dilerim. ailesine sabır. burada hala boş konuşanlarada akıl
  • mesai geçmemiştir her halde.. geçse onlarda uçmazlar

Almanya’nın Frankfurt kentine gitmek üzere saat 11:50’de havalanan H9-803 sefer sayılı Pegasus Havayolları uçağında üzücü bir olay yaşandı. Eşiyle birlikte Almanya’ya giden  Kazım Kır adlı yolcu, uçuş sırasında aniden fenalaştı. Yolcuya ilk müdahaleyi uçakta bulunan iki doktor yaptı. Uçağın kaptan pilotu, prosedüre uygun davranarak Belgrad’a zorunlu iniş yaptı.

Belgrad Havaalanı’nda tüm çabalara rağmen Kazım Kır kurtarılamadı. Pegasus uçağı Belgrad yerel saati ile 13:50’de havalanarak Frankfurt’a hareket etti.

PEGASUS UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
allah size akil fikir versin mekanin cennet olsun dedem birgün bu yazdiklariniz size dönülecektir ama sizin gibi insafsiz degiliz bekledik ucak gecikti felan demeyiz vefat edenlere kuranimizi okuruz helal olsun sizin gibi insanlara allah akil fikir versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkdaslar,yolcu yuksek tansiyon-astim ve seker hastasiydi.Malisef,ucak Belgrada inmeden 20dk. once vefat etmistir.Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ölen yolcuya rahmet dilerim. ailesine sabır. burada hala boş konuşanlarada akıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
mesai geçmemiştir her halde.. geçse onlarda uçmazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000