08 Ocak 2012, Pazar 19:10:41

PEGASUS UÇAĞINDA 'BOMBALI' PROTESTO!

Pegasus Havayolları'nın Diyarbakır-İstanbul Sabiha Gökçen seferini yapan uçağında bulunan bir yolcunun "Çantamda bomba var" diyerek bağırması paniğe neden oldu...
  • dağlarda pkk ya karşı kürt kardeşlerimizle omuz omuza kurşun sıkıoruz.türkiye türküyle,kürdüyle,lazı,çerkeziyle bi bütündür.diyarbakır da vatanımızın,diıer tüm şehirleri gibi güzide bir şehridir,uçuşları neden kaldıralım,pkk nın istediği bu değil mi.ordaki vatandaşımız neden cahil.o soysuzlar,vatansızlar bölgede gelişime engel oldukları için..türk halkı hiçbir vatandaşına,şehrine arkasını dönmüycektir.
  • Bence Diyarbakır seferlerini kaldırsın havayollarımız. Oranın yolcuları da ne halleri varsa görsünler.
  • bir diyarbakırlı olarak bu tip pkk yandaşlarını maalesef şehrimizde bulunduruyoruz..herseyın başı eğitim...cahıl bırakılan bir halkın pkk,yada başka bir terror örgütüne katılması süpriz olmamalıdır diye düşünüyorum.
  • Boyle aptal ve baskalarinin da hayatini hice sayan protesto olmaz. Artik demokratiklesme kisvesiyle her seyi normal karsilamaya basladik. Yeter ama.
Pegasus Havayolları'nın PC-197 sefer sayılı Diyarbakır-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferini yapan uçağında bir yolcunun "Çantamda bomba var" diyerek bağırması paniğe neden oldu.

Diyarbakır'dan 14:45'de kalkışını gerçekleştiren Boeing 737 tipi Pegasus uçağı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na saat 16:40 itibariyle inişini gerçekleştirdi. Uçağın park halini almasının ardından A.K. adlı yolcu yerinden kalkıp elindeki çantayı havaya kaldırarak 'çantada bomba var' diye bağırdı. Yolcuların panik ve korku yaşamasıyla devam eden olay anında uçuş ekibi vakit kaybetmeden uçağa polis çağırdı. 

Uçağa giren polis ekibi A.K. adlı yolcuyu etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Yolcuları tahliye edilen uçakta bomba araması yapıldı.

Aramalar sonucu bombaya dair herhangi bir bulguya rastlanmadı. A.K’nin polise verdiği ilk ifadesinde "Uludere’de meydana gelen olayı protesto etmek için yaptım" dediği öğrenildi.
PEGASUS UÇAĞINDA 'BOMBALI' PROTESTO!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
dağlarda pkk ya karşı kürt kardeşlerimizle omuz omuza kurşun sıkıoruz.türkiye türküyle,kürdüyle,lazı,çerkeziyle bi bütündür.diyarbakır da vatanımızın,diıer tüm şehirleri gibi güzide bir şehridir,uçuşları neden kaldıralım,pkk nın istediği bu değil mi.ordaki vatandaşımız neden cahil.o soysuzlar,vatansızlar bölgede gelişime engel oldukları için..türk halkı hiçbir vatandaşına,şehrine arkasını dönmüycektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bence Diyarbakır seferlerini kaldırsın havayollarımız. Oranın yolcuları da ne halleri varsa görsünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bir diyarbakırlı olarak bu tip pkk yandaşlarını maalesef şehrimizde bulunduruyoruz..herseyın başı eğitim...cahıl bırakılan bir halkın pkk,yada başka bir terror örgütüne katılması süpriz olmamalıdır diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Boyle aptal ve baskalarinin da hayatini hice sayan protesto olmaz. Artik demokratiklesme kisvesiyle her seyi normal karsilamaya basladik. Yeter ama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000