09 Aralık 2011, Cuma 17:05:02

PEGASUS UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI!

Ercan-Adana seferini yapan Pegasus uçağına yıldırım çarptı...
  • ISG düzgün çalışsaydı da sözleşmesi feshedilmeseydi..şimdi masumu oynamasınlar.iş aksıyorsa yolları ayırmaktan başka çözüm yokk..
  • ali sabancı bey.allahın sopası yok ki.697 kişinin ekmegiyle oynamak nasıl oluyorsa.bunun hesabı mutlaka sorulur.nasıl bir ittifak kurdunuz isg celebi ve siz.işin hep cakallıgına kacarsanız kanundaki boşlukları kendi menfaatiniz icin kullanıp başkalarını magdur ederseniz yüce rabbim bir sekilde size bunun hesabını sorar.allahtan son günlerde yasanan olaylarda kimsenin canı yanmamış.ama sizin yaptıgınız dalevereyle en az 3000 kişi var canı yanan.iyi hizmet alamadık diyen siz acaba 30 kasımdan beri sabiha gökcende yasanan gecikmelerden haberiniz varmı.bize 1 dakikanın bile hesabını soran sirketiniz aynı hassasiyeti celebiye soruyor mu.ali bey birde celebiye sordunuz mu 7 aralıktan itibaren kaç celebi calısanı işi bırakmış.
  • ne şanssızmışsın be kardeşim. izair kamburundan kurtuldun derdin tasan bitmiyor
  • uçuşlar ercan-adana arası ama insanlar esenboğa ve adana yazıyor !!!
KKTC'nin Ercan Havaalanı'ndan kalkarak Adana'ya gidecek olan Pegasus uçağına kalkışından çok kısa bir süre sonra yıldırım çarptı. Uçak Ercan Havalimanı'na geri döndü.

Kalkışını gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra yıldırım çarpan Pegasus uçağı Ercan Havalimanı'na geri dönerek sorunsuz bir iniş gerçekleşirdi. Uçak bakıma alınırken yolcularda herhangi bir sağlık sorunu olmadığı ifade edildi.

Yolcular için başka bir uçak tahsis edilerek Adana'ya gönderildi. 
PEGASUS UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 6 yıl önce
ISG düzgün çalışsaydı da sözleşmesi feshedilmeseydi..şimdi masumu oynamasınlar.iş aksıyorsa yolları ayırmaktan başka çözüm yokk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ali sabancı bey.allahın sopası yok ki.697 kişinin ekmegiyle oynamak nasıl oluyorsa.bunun hesabı mutlaka sorulur.nasıl bir ittifak kurdunuz isg celebi ve siz.işin hep cakallıgına kacarsanız kanundaki boşlukları kendi menfaatiniz icin kullanıp başkalarını magdur ederseniz yüce rabbim bir sekilde size bunun hesabını sorar.allahtan son günlerde yasanan olaylarda kimsenin canı yanmamış.ama sizin yaptıgınız dalevereyle en az 3000 kişi var canı yanan.iyi hizmet alamadık diyen siz acaba 30 kasımdan beri sabiha gökcende yasanan gecikmelerden haberiniz varmı.bize 1 dakikanın bile hesabını soran sirketiniz aynı hassasiyeti celebiye soruyor mu.ali bey birde celebiye sordunuz mu 7 aralıktan itibaren kaç celebi calısanı işi bırakmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ne şanssızmışsın be kardeşim. izair kamburundan kurtuldun derdin tasan bitmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
uçuşlar ercan-adana arası ama insanlar esenboğa ve adana yazıyor !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000