29 Aralık 2016, Perşembe 13:02:48

Pegasus uçağı Sabiha Gökçen'i iki kez pas geçti

Pegasus Havayolları'nın Tel Aviv-İstanbul seferini yapan uçağı hava şartlarından dolayı Sabiha Gökçen'e inemeyince Balıkesir'e divert etti.
  • Thy izmir-sabiha uçağı 3 kere pas geçti sonra Atatürk'e divert etti,ankara -saw uçağı 2 kere pas geçip divert etti bu sırada pegasus sürekli iniş yaptı. Thy'nin Atatürk'ten saw 'a yollanan 2 boş uçağı iniş gerçekleştirirken yolculu uçakların inememesi de ilginç. Zira boş ve hafif uçak hamleli yüksek rüzgarlardan daha çok etkilenir.sanırım Bilal eksişinin sop uyarısı Kaptanları baya strese soktu.
  • Yani pegasusun bugüne kadar yaptığı iyi bişy hç duymadım. Bi kere bu adamlar iyi bişi yapmadımı allah aşkına sürekli kötüle karala. Emniyetsizse her türlü pas geçilir. Pas geçmek kötü bişy değil tam aksine çok doğru karardır
  • Balıkesir de yer hizmetleri yok ki
  • Güzel karar. Tebtik ederim. İşi olmayanlar da yerden kaç kez pas geçmiş saymış :)

Pegasus Havayolları'nın Tel Aviv-İstanbul seferini yapan uçağı olumsuz hava şartları nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'na inemedi.

PC872 sefer sayısı ile İsrail'in Tel Aviv kentinden havalanan Pegasus'un Boeing B737-800 tipi uçağı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na inişe geçtiğinde pisti pas geçti.

İkinci denemesinde de iniş gerçekleştiremeyen uçak, rotasını Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'na çevirdi. 

Pegasus uçağı Sabiha Gökçen'i iki kez pas geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İlginç ~ 1 yıl önce
Thy izmir-sabiha uçağı 3 kere pas geçti sonra Atatürk'e divert etti,ankara -saw uçağı 2 kere pas geçip divert etti bu sırada pegasus sürekli iniş yaptı. Thy'nin Atatürk'ten saw 'a yollanan 2 boş uçağı iniş gerçekleştirirken yolculu uçakların inememesi de ilginç. Zira boş ve hafif uçak hamleli yüksek rüzgarlardan daha çok etkilenir.sanırım Bilal eksişinin sop uyarısı Kaptanları baya strese soktu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Offf ~ 1 yıl önce
Yani pegasusun bugüne kadar yaptığı iyi bişy hç duymadım. Bi kere bu adamlar iyi bişi yapmadımı allah aşkına sürekli kötüle karala. Emniyetsizse her türlü pas geçilir. Pas geçmek kötü bişy değil tam aksine çok doğru karardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kötü ~ 1 yıl önce
Balıkesir de yer hizmetleri yok ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 1 yıl önce
Edremit koca seyit havalimani celebi
Helal olsun ~ 1 yıl önce
Güzel karar. Tebtik ederim. İşi olmayanlar da yerden kaç kez pas geçmiş saymış :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000