13 Haziran 2011, Pazartesi 08:53:20

PEGASUS UÇAĞI NEDEN PİST BAŞINDAN DÖNDÜ?

Pegasus Havayolları'nın PC-2810 sefer sayılı B737-800 tipi İzmir - İstanbul uçağı pist başından döndü.
  • SÜPER CEVAP,ARKADAŞLARIN İŞİ SADECE PEGASUS U TAKİP ETMEK.NE KUYRUK ACILARI VARSA.MERAK ETTİM DOĞRUSU...GÖREVİNİZ DEVAMLI ÇAMUR ATMAK MI YOKSA BUNU KENDİNİZE İŞ Mİ EDİNDİNİZ?KISACASI HAYRET BİRŞEYSİNİZ?
  • ilk ve son kez pegasusula uçuyorsun, yani bir kere ama uçakların arıza yapmadığı bir gün yok diyorsun!! sen pegasusun uçakları takip etmek için kamp mı kurdun sabiha gökçene ya da krasnodara???? bence başka bir kuyruk acın var !!!
  • BURAYA YAZANLAR,PİLOT MU TEKNİSYEN Mİ?MERAK ETTİM DE.SİZİNDE ARABANIZ ARIZA YAPSA TAMİRHANEYE GÖTÜRDÜĞÜNÜZDE TAMİRCİ HEMEN TAMİR EDİP ARABAYI VERSE YOK OLMAAAAZ ÇOK ÇABUK OLDU.MU DİYORSUNUZ.HAYRET BİRŞEYSİNİZ YAA.ÇAMUR ATMAK İÇİN YAZMAYIN.BİRŞEY BİLİYORSANIZ YAZIN.OTURDUĞUNUZ YERDEN KAHİN GİBİ ARIZANIN NE OLDUĞUNU BİLİR GİBİ YORUM YAPMIŞSINIZ.
  • pegasus tan bu meydana 400 hiç gitmedi.baştan sona palavra yazmışsın.bir kere gecikmişsin,sanki hergün uçuyormuşsun ve hergün aynı problemi yaşıyorsun.sanırım problem sende..
İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan bu sabah yapılması planlanan Pegasus Havayolları'na ait PC-2810 sefer sayılı İzmir - İstanbul uçuşu rötara uğradı.

B737-800 tipi yolcu uçağının kalkış öncesi pist başında motor ikaz lambasının yanması nedeniyle sefer 1.30 saat gecikmeli olarak yapıldı.

Yaşanan olayın ardından park alanına geri dönen uçakta yapılan kontrollerin ardından herhangi bir arızaya rastlanmazken, seferin aynı uçakla gerçekleştirildiği ifade edildi.

©AirportHaber.com
PEGASUS UÇAĞI NEDEN PİST BAŞINDAN DÖNDÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
SÜPER CEVAP,ARKADAŞLARIN İŞİ SADECE PEGASUS U TAKİP ETMEK.NE KUYRUK ACILARI VARSA.MERAK ETTİM DOĞRUSU...GÖREVİNİZ DEVAMLI ÇAMUR ATMAK MI YOKSA BUNU KENDİNİZE İŞ Mİ EDİNDİNİZ?KISACASI HAYRET BİRŞEYSİNİZ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ilk ve son kez pegasusula uçuyorsun, yani bir kere ama uçakların arıza yapmadığı bir gün yok diyorsun!! sen pegasusun uçakları takip etmek için kamp mı kurdun sabiha gökçene ya da krasnodara???? bence başka bir kuyruk acın var !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BURAYA YAZANLAR,PİLOT MU TEKNİSYEN Mİ?MERAK ETTİM DE.SİZİNDE ARABANIZ ARIZA YAPSA TAMİRHANEYE GÖTÜRDÜĞÜNÜZDE TAMİRCİ HEMEN TAMİR EDİP ARABAYI VERSE YOK OLMAAAAZ ÇOK ÇABUK OLDU.MU DİYORSUNUZ.HAYRET BİRŞEYSİNİZ YAA.ÇAMUR ATMAK İÇİN YAZMAYIN.BİRŞEY BİLİYORSANIZ YAZIN.OTURDUĞUNUZ YERDEN KAHİN GİBİ ARIZANIN NE OLDUĞUNU BİLİR GİBİ YORUM YAPMIŞSINIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pegasus tan bu meydana 400 hiç gitmedi.baştan sona palavra yazmışsın.bir kere gecikmişsin,sanki hergün uçuyormuşsun ve hergün aynı problemi yaşıyorsun.sanırım problem sende..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000