17 Mayıs 2013, Cuma 12:58:54

PEGASUS UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Pegasus Havayolları’na ait İstanbul- Ankaraseferini yapan uçak kuş sürüsüne girdi. Uçak Esenboğa Havalimanı’na indikten sonra bakıma alındı. Dönüş uçuşu iptal edildi. Yolcular yedek uçak olmayınca isyan etti.
  • şimdi saçma sapan yorumlar var konu başlığı ne? siz ne yorum yapıyorsunuz?
  • ictiginiz suyun Thy veya Atlas taki maliyet hesaplarindaki katkisi kesinlikle Pegasus un sattigi fiyat degildir 2 dolarlik yemegi 10 dolara sat Cin Ali hesabi
  • Arkadaslar selam. Bu tür olaylar aşılamayacak buyutulecek sorunlar değil hepimiz biliyoruz. Üstelik tüm hava yolları zaman zaman karşı karşıya kalıyorlar bu turvdurumlarlan. Bence böyle bir durumda yer ekibi oradaki insanlardan sorumlu olduğu için memnuniyet katsayısının düştüğü bir anda yolcuları emanet edeceğiniz sizin vitrininizdeki kişi Ali Sabancı'nın ev sahibi olduğu için yetkilerini arttırmamda fayda var o görevlilerin.mesela laiğine sınırsız tüm yolcularımız için artı acil uçması gereken yolcular için öbür hava yolları alternatifi vb. Masraflı değil çok karlı bir iş olur bu pgs için onun reklamını yapacak 130 insan . Böyle düşünen kazanır bu devirde.
  • Gercektrn cok zor bir durumdur nedeni ise zaten pegasus thy.gibi cok ucaga sahip degil ki gonderememesi cok normal yapmasi gereken yolculari otele yerledtirip ucagin tamirinin beklenmesi zaten is icin veya acil durumlarda olanlar thy yi tercih eder

Pegasus Havayolları’nın İstanbul-Ankara seferini yapan uçağı öğlen saatlerinde Esenboğa Havalimanı’na inişte kuş sürüsünün arasına daldı. Motoru hasar alan uçağın kaptan pilotu Esenboğa Havalimanı’na başarılı şekilde indi. 

Uçak bakıma alınırken, yolcular terminale götürüldü.

Pegasus Havayolları'nın Ankara-İstanbul seferine bilet alan yolcuları, kuş çarpması sonrası hasar gören uçağın yerine bir başka uçak tahsis edilemeyince isyan etti.

Ankara’da yedek uçak olmadığı için yolcuların İstanbul’a gönderilemediği kaydedilirken, Esenboğa Havalimanı’nda bulunan yolcular şirkete tepki gösterdi.  Ankara-İstanbul yolcularının halen Esenboğa Havalimanı’nda bekletildiği öğrenildi.

©AirportHaber

PEGASUS UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

acayip yorumlar!! ~ 5 yıl önce
şimdi saçma sapan yorumlar var konu başlığı ne? siz ne yorum yapıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
ictiginiz suyun Thy veya Atlas taki maliyet hesaplarindaki katkisi kesinlikle Pegasus un sattigi fiyat degildir 2 dolarlik yemegi 10 dolara sat Cin Ali hesabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mart ~ 5 yıl önce
Arkadaslar selam. Bu tür olaylar aşılamayacak buyutulecek sorunlar değil hepimiz biliyoruz. Üstelik tüm hava yolları zaman zaman karşı karşıya kalıyorlar bu turvdurumlarlan. Bence böyle bir durumda yer ekibi oradaki insanlardan sorumlu olduğu için memnuniyet katsayısının düştüğü bir anda yolcuları emanet edeceğiniz sizin vitrininizdeki kişi Ali Sabancı'nın ev sahibi olduğu için yetkilerini arttırmamda fayda var o görevlilerin.mesela laiğine sınırsız tüm yolcularımız için artı acil uçması gereken yolcular için öbür hava yolları alternatifi vb. Masraflı değil çok karlı bir iş olur bu pgs için onun reklamını yapacak 130 insan . Böyle düşünen kazanır bu devirde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
polat ~ 5 yıl önce
Gercektrn cok zor bir durumdur nedeni ise zaten pegasus thy.gibi cok ucaga sahip degil ki gonderememesi cok normal yapmasi gereken yolculari otele yerledtirip ucagin tamirinin beklenmesi zaten is icin veya acil durumlarda olanlar thy yi tercih eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000