26 Mart 2016, Cumartesi 23:35:54

Pegasus uçağı Ankara'ya acil iniş yaptı

Pegasus Havayolları'nın Sabiha Gökçen-Sivas seferini yapan yolcu uçağı Ankara'ya acil iniş yaptı.
  • :) iyi bari önemli bişey değilmiş :)
  • müşteri menmuniyeti deyilde para odaklı bir şirketin yaptığı bir olay ben de o uçaktaydım ve bizi 2saat ankarada ucakta beklettiler bu arada millet panik halide onlar halen suyu bile3tl ye satmaya devam ettiler ordan geri sivasa inmeyi denedi inemedi kayseriye indirdi 21 de bindiğimiz ucaktan gece 2de indik bu saate kadar bizi bekletiyorsunuz bari çay su ikram edin ama halen bişeyler satma derdindeydiler
  • uçakta tüm ağırlıklar para kaybıdır çünkü onu kaldırmak için fazla yakıt harcanır. işte yakıt ta ağırlık diye kıt kanaat yakıt alıyorlar. ters rüzgarlar gibi olumsuz şartlar olunca yakıt biter ve yakıt almak için başka bir yere inersin. bunun açıklaması bu bence.
  • Depoyu fullemeden galkma bi daha bari.

Pegasus Havayolları'nın Sabiha Gökçen-Sivas seferini yapan yolcu uçağı Ankara'ya acil iniş yaptı.

Bugün PC 4250 sefer sayısıyla Sivas'a gidecek Pegasus uçağının Sivas'taki olumsuz hava koşulları nedeniyle görüş mesafesinin düşük olduğu ve bu nedenle yakıt kritiğine girerek Ankara'ya indiği öğrenildi.

Sivas'taki havanın normale dönmesinin ardından uçağın tekrar kalkış yapması bekleniyor.

©AirportHaber

Pegasus uçağı Ankara'ya acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

ayna ~ 2 yıl önce
:) iyi bari önemli bişey değilmiş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
turan ~ 2 yıl önce
müşteri menmuniyeti deyilde para odaklı bir şirketin yaptığı bir olay ben de o uçaktaydım ve bizi 2saat ankarada ucakta beklettiler bu arada millet panik halide onlar halen suyu bile3tl ye satmaya devam ettiler ordan geri sivasa inmeyi denedi inemedi kayseriye indirdi 21 de bindiğimiz ucaktan gece 2de indik bu saate kadar bizi bekletiyorsunuz bari çay su ikram edin ama halen bişeyler satma derdindeydiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
para para ~ 2 yıl önce
uçakta tüm ağırlıklar para kaybıdır çünkü onu kaldırmak için fazla yakıt harcanır. işte yakıt ta ağırlık diye kıt kanaat yakıt alıyorlar. ters rüzgarlar gibi olumsuz şartlar olunca yakıt biter ve yakıt almak için başka bir yere inersin. bunun açıklaması bu bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaptan ~ 2 yıl önce
Depoyu fullemeden galkma bi daha bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000