26 Ağustos 2017, Cumartesi 09:30:49

Pegasus uçağı 5 saat rötar yapınca yolcular çileden çıktı

Pegasus Havayolları'nın dün sabah saatlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Ordu/Giresun-İstanbul seferi 5 saat rötar yaptı.
  • Okadar ucmayan kalmasin anlayisiyla herkesi ucuruyor bu sirketler ama millet ucaga mal gibi geliyor mal gibide ucaktan iniyor.Arkadas okadar ucuyorsunuz hala ogrenemediniz su gecikmelerin firmayla alakali olmadigini.Gerci turbulansi bile sirkete baglayan varken kime ne anlatacaksin
  • Bilip bilmeden sallamışlar yine gecikmeyi pegasus isteyerek yapmadı aveller OGU alanda yaşanan sistemsel sıkıntıdan dolayı sefer gecikti saw-ogu seferi iptal edildi akşam saw ogu seferide tzx e divert etti.
  • En azindan SMS atmislar :) THY onu da yapmiyor.
  • Kardesim ordu da ne bulsun da ikram etsin pegasus. Bazen oyle bi bos konusuyosunuz ki ...

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli havayolu şirketi Pegasus'un dün sabah saatlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Ordu / Giresun-İstanbul seferinde 5 saat rötar yaşandı. 

İstanbul'a gelecek yolcular 05.40'da kalkması planlanan uçağın sürekli rötar saatinin ileri atılarak 5 saat gecikmeli olarak saat 10.40'da havalandığını belirtti. Pegasus yetkililerinin ilgisizliğinden şikayet eden yolcular net bir açıklama yapılmaması nedeniyle gergin anlar yaşandığını ifade etti.

Herhangi bir ikramda bulunulmadığını ve İstanbul'a gelene dek uçakta tartışma yaşandığı belirtildi. Pegasus Havayolları ise 05.40'da kalkması planlanan uçuşun rötara girmesinden 3 saat sonra yolculara şu mesajı gönderdi: "25.08.2017 PC2865 Ordu/Giresun - Istanbul uçu<sşumuz, operasyonel nedenlerle 09:00 yerine 09:40'ta gecikmeli olarak yapılacaktır."

©AirportHaber

Pegasus uçağı 5 saat rötar yapınca yolcular çileden çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Ya ~ 10 ay önce
Okadar ucmayan kalmasin anlayisiyla herkesi ucuruyor bu sirketler ama millet ucaga mal gibi geliyor mal gibide ucaktan iniyor.Arkadas okadar ucuyorsunuz hala ogrenemediniz su gecikmelerin firmayla alakali olmadigini.Gerci turbulansi bile sirkete baglayan varken kime ne anlatacaksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UÇURUCU ~ 11 ay önce
Bilip bilmeden sallamışlar yine gecikmeyi pegasus isteyerek yapmadı aveller OGU alanda yaşanan sistemsel sıkıntıdan dolayı sefer gecikti saw-ogu seferi iptal edildi akşam saw ogu seferide tzx e divert etti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ea ~ 11 ay önce
En azindan SMS atmislar :) THY onu da yapmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 11 ay önce
Kardesim ordu da ne bulsun da ikram etsin pegasus. Bazen oyle bi bos konusuyosunuz ki ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000