06 Şubat 2015, Cuma 11:51:01

PEGASUS TEL AVİV'İ ANTALYA'YA BAĞLAYACAK

Pegasus Hava Yolları, 2014 yılı boyunca 1,7 milyon misafir taşıdığı Antalya’yı direkt olarak bağladığı hatlar arasına Almati’den sonra Tel Aviv’i ekledi.
  • Güzel
  • Pega fısss yazan at gözlüklü zihniyet.. Tüm B 737-800 lerin kaç koltuk alacağı üretici firma tarafından üst limitleri belirlenmiştir. Tüm charter şirketler bu uçakları 189 koltuk olarak kullanır. Boş boş bilmeden konuşuyosun..
  • PGS BU KAFAYLA BU HİZMET ANLAYIŞI VE BU PARAGÖZLÜKLE AYA SEFER KOYSA BANA BOŞŞŞ GELİR...ÖNCE İNSANA DEĞER VER,SONRA PARA ZATEN GELİR...FAZLADAN 1 KOLTUK DAHA KOYMAK İÇİN AZ KALMIŞ TUVALETEDE SIKIŞTIRACAK Bİ KOLTUK DAHA...3 KURUŞ AZ VERMEK İÇİN KASILA KASILA UÇMAK İSTEYEN VARYEMEZ HACI HOCA TAYFASININ ŞİRKETİ OLUR BU ANCAK...
  • Onur air antalya-telaviv ucuyo zaten fikirin sahibi belli.a.s nin cinlikleri malum

Pegasus Hava Yolları, 2014 yılı boyunca 1,7 milyon misafir taşıdığı Antalya’yı direkt olarak bağladığı hatlar arasına Almati’den sonra Tel Aviv’i ekledi.

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayolu şirketi Pegasus Hava Yolları, Antalya Havalimanı üzerinden gerçekleştirdiği direkt seferlerinin sayısını artırarak misafirlerini uçmanın en kolay yolu ile buluşturmaya devam ediyor. Pegasus, 31 Mart 2015 tarihinden itibaren Antalya-Tel Aviv karşılıklı seferlerine başlıyor.

Pegasus misafirleri, Antalya Havalimanı’ndan Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı’na 57,99 USD’den başlayan fiyatlarla SaIı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi saat 22:45’te uçabilecek. Tel Aviv’den Antalya Havalimanı’na düzenlenecek seferler ise Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri lokal saat ile 08:30’da gerçekleşecek.

Antalya’dan iç hatlarda 7, dış hatlarda 3 noktaya direkt seferler

Seyahat planlarını Antalya üzerinden yapan misafirler, Mart ayının sonunda başlayacak olan Pegasus 2015 Yaz tarifesi ile birlikte yurt içinde Adana, İzmir, İstanbul Sabiha Gökçen, Trabzon, Kayseri, Elazığ ve Diyarbakır olmak üzere 7 noktaya, yurt dışında ise Almati, Kuzey Kıbrıs ve Tel Aviv olmak üzere 3, toplamda 10 noktaya direkt seferlerle uçabilecek.

Pegasus, 2014 Yılında Antalya’ya 1,7 Milyon  Misafir Taşıdı

Pegasus Hava Yolları’nın Antalya’dan uçtuğu direkt seferlerle 2014 yılında taşıdığı toplam misafir sayısı, 2013 yılına göre yüzde %16 büyüme göstererek 1,7 milyona ulaştı. 2014 yılında Antalya’dan seyahat eden Pegasus misafirlerinin en çok tercih ettiği uçuş noktaları ise İstanbul, Adana ve Kuzey Kıbrıs oldu. Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine satış noktalarından ve  www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.
 

PEGASUS TEL AVİV'İ ANTALYA'YA BAĞLAYACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Pega fısss yazan at gözlüklü zihniyet.. Tüm B 737-800 lerin kaç koltuk alacağı üretici firma tarafından üst limitleri belirlenmiştir. Tüm charter şirketler bu uçakları 189 koltuk olarak kullanır. Boş boş bilmeden konuşuyosun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PEGA,FISSS... ~ 4 yıl önce
PGS BU KAFAYLA BU HİZMET ANLAYIŞI VE BU PARAGÖZLÜKLE AYA SEFER KOYSA BANA BOŞŞŞ GELİR...ÖNCE İNSANA DEĞER VER,SONRA PARA ZATEN GELİR...FAZLADAN 1 KOLTUK DAHA KOYMAK İÇİN AZ KALMIŞ TUVALETEDE SIKIŞTIRACAK Bİ KOLTUK DAHA...3 KURUŞ AZ VERMEK İÇİN KASILA KASILA UÇMAK İSTEYEN VARYEMEZ HACI HOCA TAYFASININ ŞİRKETİ OLUR BU ANCAK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Onur air antalya-telaviv ucuyo zaten fikirin sahibi belli.a.s nin cinlikleri malum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000