04 Temmuz 2013, Perşembe 10:30:30

PEGASUS Ş.URFA'YA ZORUNLU İNDİ MİSAFİRLERİ İSYAN ETTİ

İstanbul-Diyarbakır seferini yapan Pegasus hava yollarına ait uçak henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı Şanlıurfa GAP Havaalanına zorunlu iniş yaptı. Uçaktan indirilen yolcular valizleriyle havaalanında bekletildi.
  • uçak arızalı diye anons yapmışlar , güvenlik memeuru yolcuların tekrar uçağa binmesine engel olmuş ve eğer oradaki duyarlı vatandaşlar diyarbakır valiliğine haber vermeseler yolcular orada sabahlayacaktı siz hala pegasusu savunuyorsunuz
  • havuc efendi yakit ikmali yapamayan ucakla ekip nasil geri donmus. bunu izah edebilirmisin...cok komiksin:))))
  • pegasus la 20 dan fazla uçmuşumdur. ben çokda memnunum 4 ay öncesinde biletimi alırım. 1 saatlik mesafade su da içmem yemek da yemem 49 liraya gider gelirim. bu durum çok istisnai durum. adamlar açıklamada yapmış. ama yolcular perona indikdan sonra, yardımcı olmamışlarsa. etik değil. bu arada su bile vermeyen dıyen yolcular. bır dahakı sefere su veren hava yolunu tercıh etsınler.
  • Ne biçim yorum bunlar böyle.Kimse kusura bakmasın ama biz Türk halkı olarak hakikaten eğitime ihtiyacımız var.Diyarbakır kulesi inişe izin vermediyse burada kaptanın ne günahı var,pegasusun ne günahı var.Adam yakıtı bitene kadar beklesemiydi.Burada yorum yapanlar kesinlikle bu işten anlamayan önüne geldiği gibi çamur atan standart çok bilmişler.Beyler bilet almakla şirketi ya da uçağı satın almıyorsunuz.Hepiniz bu işi çok iyi biliyorsanız kendi şirketinizi kurun.Bence en doğru karar verilmiş.

Şanlıurfa'ya inen yolcular burada Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i aradı. Mağdur ve çaresiz olduklarını dile getiren vatandaşlar Vali Güvenç’ten yardım istediler. Konu ile ilgili konuşan vatandaşlar; “Sebebini henüz biz de bilmiyoruz, bizi Şanlıurfa Havaalanına zorunlu indirdiler. Yakıt alacağız denildi yolcu alacağız denildi. Saatlerdir biz burada perişan bir halde bekliyoruz. Çocuklar var, aç ve susuz insanlar var. Bu konuyu İsveç basınına aktarıp mahkemeye vereceğiz. Pegasus’un yaptığı tam bir rezilliktir. Türkiye’ye sürekli gelip gidiyoruz böylesi bir rezaleti ilk defa Pegasus uçağında yaşadık” dediler.

VALİ GÜVENÇ DURUMA EL ATTI

Cep telefonu ile Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i arayan vatandaşlar mağdur olduklarını dile getirerek Vali Güvenç’ten yardım istediler. Konu ile ilgili bilgi alan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç duruma el attı. Vali Güvenç’in talimatıyla Şanlıurfa GAP Havaalanına gönderilen 2 otobüs yaklaşık 2 saat bekletilen yolcuları alıp Diyarbakır’a doğru yola çıktı.

PEGASUS Ş.URFA'YA ZORUNLU İNDİ MİSAFİRLERİ İSYAN ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

mağdur ~ 4 yıl önce
uçak arızalı diye anons yapmışlar , güvenlik memeuru yolcuların tekrar uçağa binmesine engel olmuş ve eğer oradaki duyarlı vatandaşlar diyarbakır valiliğine haber vermeseler yolcular orada sabahlayacaktı siz hala pegasusu savunuyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havuca ~ 5 yıl önce
havuc efendi yakit ikmali yapamayan ucakla ekip nasil geri donmus. bunu izah edebilirmisin...cok komiksin:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delikanlı ~ 5 yıl önce
pegasus la 20 dan fazla uçmuşumdur. ben çokda memnunum 4 ay öncesinde biletimi alırım. 1 saatlik mesafade su da içmem yemek da yemem 49 liraya gider gelirim. bu durum çok istisnai durum. adamlar açıklamada yapmış. ama yolcular perona indikdan sonra, yardımcı olmamışlarsa. etik değil. bu arada su bile vermeyen dıyen yolcular. bır dahakı sefere su veren hava yolunu tercıh etsınler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY kaptanı ~ 5 yıl önce
Ne biçim yorum bunlar böyle.Kimse kusura bakmasın ama biz Türk halkı olarak hakikaten eğitime ihtiyacımız var.Diyarbakır kulesi inişe izin vermediyse burada kaptanın ne günahı var,pegasusun ne günahı var.Adam yakıtı bitene kadar beklesemiydi.Burada yorum yapanlar kesinlikle bu işten anlamayan önüne geldiği gibi çamur atan standart çok bilmişler.Beyler bilet almakla şirketi ya da uçağı satın almıyorsunuz.Hepiniz bu işi çok iyi biliyorsanız kendi şirketinizi kurun.Bence en doğru karar verilmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000