15 Mart 2016, Salı 09:51:55

Pegasus Şubat rakamlarını açıkladı

Pegasus Havayolları Şubat ayına ilişkin rakamlarını açıkladı.
  • Doluluk oranindaki düşüş % 1.5 degil % 1.9'dur. 1.5 olan puandir. Bir sayi/değer % 100 düşerse 0 sıfıra ulasir. % 50 düşerse yariya iner. % 2 degeri 1 puan düşerse yariya iner, yani % 50 düşmüş olur, % 1 azalmis olmaz. 1 puan azalmis olur. MatematigiBasit matematigi, aritmetiği öğrenelim, hesap mesap yaparken lazim olur.
  • Valla pegasusa tebrikler en genç filo ve uygun havayolu şirketi..çalışanlarına pilotlara kabin ekibine başarılar dilerim..pegasus airlens uçmanın en kolay yolu.
  • Peki acaba kaptanlara yapilan zamdan sonra kabin ekibinede yapilcak mi ? Bu emek ve basarinin karsiligini sadece eger kaptanlara verirlerse yeniler gelir gider eskiler gider sonra guvenilmicek 17 gun egitim almis kabin memurlarindan ne beklersiniz ?
  • Helal olsun pegasus büyüksün sen...başarılar her zaman

Pegasus Havayolları Şubat ayına ilişkin rakamlarını açıkladı. Yolcu sayısında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 24'lük bir artış kaydeden şirket, doluluk oranında yüzde 1 geriledi.

Bu arada Pegasus Genel Kurul ile ilgili de açıklama yaptı. Açıklamada; '2015 yılına ait Şirketimiz Olağan Genel Kurul toplantısı 7 Nisan 2016 Perşembe günü saat 10:00'daPendik Green Park Hotel, Kaynarca Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No: 204 Pendik, İstanbul adresinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere yapılacaktır' denildi.

İşte Pegasus'un açıklaması:

Pegasus Şubat rakamlarını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Matematik ~ 2 yıl önce
Doluluk oranindaki düşüş % 1.5 degil % 1.9'dur. 1.5 olan puandir. Bir sayi/değer % 100 düşerse 0 sıfıra ulasir. % 50 düşerse yariya iner. % 2 degeri 1 puan düşerse yariya iner, yani % 50 düşmüş olur, % 1 azalmis olmaz. 1 puan azalmis olur. MatematigiBasit matematigi, aritmetiği öğrenelim, hesap mesap yaparken lazim olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Matematik mi ~ 2 yıl önce
Zaten "pp" diye not düşmüşler.
Boeing.737.800.ng. ~ 2 yıl önce
Valla pegasusa tebrikler en genç filo ve uygun havayolu şirketi..çalışanlarına pilotlara kabin ekibine başarılar dilerim..pegasus airlens uçmanın en kolay yolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sonuc ? ~ 2 yıl önce
Peki acaba kaptanlara yapilan zamdan sonra kabin ekibinede yapilcak mi ? Bu emek ve basarinin karsiligini sadece eger kaptanlara verirlerse yeniler gelir gider eskiler gider sonra guvenilmicek 17 gun egitim almis kabin memurlarindan ne beklersiniz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oktay ~ 2 yıl önce
Kabin ekibi daha çooook bekler...
Flypgs ~ 2 yıl önce
Helal olsun pegasus büyüksün sen...başarılar her zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmamis ~ 2 yıl önce
Cok siradan, girisye guvenligi gecince magazalar devaminda gate ler arasi soguk ve siradan yurume yollari, Bangkok havalimani gibi olabilirdi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000