20 Ağustos 2010, Cuma 12:17:17

Pegasus, Sofya uçuşlarına başlıyor...

Pegasus Havayolları’nın Sofya uçuşları 1 Ekim’de başlıyor!
  • madem öyle buyrun www.havayolusikayetleri.com'a bir tıklayın ondan sonra yorum yapın.
  • ne olursa olsun thy nin uçuk fiyatlarından iyidir sonunda uçakla gidip gelinebilcek:D:D
  • Yahu şuraya Pegasus'u eleştiren yazılar yazmayın artık kardeşim. Uçmayın Pegasus'la, çalışmayın bu şirketle yada satmayın biletini Pegasus'un. Ne kadar yarası olan adam var bu ülkede. Uçma kardeşim o zaman memnun değilsen. Kek,kola, ihtimam istiyorsan THY ile uç, Atlas'la uç. Yok Pegasus'da bunların hiçbiri.,anlıyormusun?
  • Yolcu ile Müsteri hizmetlerinin en kopuk olduğu ve en çok rötarların yaşandığı firma PEGASUS' dur ! Lütfen bilmeden konuşmayın. Ben yıllardır bu işin içindeyim. 1000 nin üstünde Pegasus uçağından yolcu aldım otellere götürdüm. Sık sık rötar yapan hatta bu konuda 1.ciliği hiç elden düşürmeyen firma. Geç kalktıgında daha geç inen, zamanında kalktıgında yıne geç inen bir politikaya sahip. Nedenini firmaya sorunca size verdikleri cevap daha komik. Sabiha Gökçen den kaynaklanıyor :) Aynı havalımanından kalkan ve inen diger firmalar nasıl oluyorda zamanında yapıyor bu işi ? LÜTFEN İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİN ! Gidin bir gün Sabiha Gökçene oturun ve yapılan gecikme anonslarını dinleyin. Pegasusun ne kadar rötarlı uçtuğunu kulaklarınızla duyun

İstanbul, 20 Ağustos 2010 – Türkiye’nin en genç filosu ile dış hatlarda hızlı bir şekilde büyüyen Pegasus Hava Yolları, yurtdışındaki 24. noktası olan Sofya seferlerine 1 Ekim 2010 tarihinde başlıyor.

Biletleri satışa sunulan İstanbul-Sofya uçuşları, haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek. Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nından akşam 20.15’te, Sofya’dan da 22.15’te karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar, haftanın geri kalan günlerinde sabah saatlerinde yapılacak. Salı, Perşembe ve Cumartesi günü sabah saat 06.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nından kalkacak Pegasus uçakları, aynı sabah saat 08.00 ‘de Sofya’dan İstanbul’a geri dönecek. Haftanın 7 günü gerçekleşecek uçuşların İstanbul çıkışlı satış fiyatı  vergiler dahil  35.99 Euro’dan, Sofya çıkışlı satış fiyatı  vergiler dahil  32.99 Euro’dan başlıyor.

Pegasus misafirleri ayrıca Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Konya, Malatya, Samsun, ve Van’dan İstanbul bağlantılı olarak Sofya’ya, Sofya’dan da Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İzmir,  Kayseri, Konya, Malatya ve Samsun’a uçabilecek.
 

Pegasus, Sofya uçuşlarına başlıyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 8 yıl önce
madem öyle buyrun www.havayolusikayetleri.com'a bir tıklayın ondan sonra yorum yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne olursa olsun thy nin uçuk fiyatlarından iyidir sonunda uçakla gidip gelinebilcek:D:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yahu şuraya Pegasus'u eleştiren yazılar yazmayın artık kardeşim. Uçmayın Pegasus'la, çalışmayın bu şirketle yada satmayın biletini Pegasus'un. Ne kadar yarası olan adam var bu ülkede. Uçma kardeşim o zaman memnun değilsen. Kek,kola, ihtimam istiyorsan THY ile uç, Atlas'la uç. Yok Pegasus'da bunların hiçbiri.,anlıyormusun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yolcu ile Müsteri hizmetlerinin en kopuk olduğu ve en çok rötarların yaşandığı firma PEGASUS' dur ! Lütfen bilmeden konuşmayın. Ben yıllardır bu işin içindeyim. 1000 nin üstünde Pegasus uçağından yolcu aldım otellere götürdüm. Sık sık rötar yapan hatta bu konuda 1.ciliği hiç elden düşürmeyen firma. Geç kalktıgında daha geç inen, zamanında kalktıgında yıne geç inen bir politikaya sahip. Nedenini firmaya sorunca size verdikleri cevap daha komik. Sabiha Gökçen den kaynaklanıyor :) Aynı havalımanından kalkan ve inen diger firmalar nasıl oluyorda zamanında yapıyor bu işi ? LÜTFEN İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİN ! Gidin bir gün Sabiha Gökçene oturun ve yapılan gecikme anonslarını dinleyin. Pegasusun ne kadar rötarlı uçtuğunu kulaklarınızla duyun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000