07 Nisan 2009, Salı 08:45:39

Pegasus sefer artırdı

Pegasus, İzmir-İstanbul seferlerini günde 8'e yükseltti...
  • Anlayamadım siz kimsiniz?
  • Arkadasim Erzurum hassasiyetini anliyorum ama neden hemen hemen butun haberlerin altina (Pegasuslu) Erzurum seferleri isterim diye yaziyorsun onu anlamadim, hani buraya yazdiginda olacak bir sey olsa amenna ama, buraya yazmakla degismez. En guzeli Erzurumda imza topla yeteri kadar hava yollari firmalarina gonder, dilekce yaz, e-mail at, fax cek vs vs, yani anlayacagin onlari bunalt bizi degil, rica ederim !
  • Y a arkadaslar hepinizi anlıyorumda yorum yazarken daga gecerek yorum yazmayın siz Erzurumlu iseniz bende Erzincanlıyım bırakın Erzurumu gönül isterki bende Pegasusun Ankara ve İstanbul'dan Erzincan'a uçmasını isterim. Ama akıllı düşünmek lazım bu illerimizde yolcu potansiyeline ulaşılamıyorsa adamlar ne yapsın mantıklı düşünmek lazım yorum yazmak kolay. Zaten potansiyel olsa seferler devam ederdi bile
  • erzurum maldiv adalari.. erzurum phuet seferleri konsun.. ayrica gunde 6 kez olan erzurum londra seferleri 10 a çıkartılsın.:) A380 kesmez erzuruma 480 gelsin :))

İzmir'den İstanbul'a Anadolu ve Avrupa yakasına uçma uçma seçeneği sunan Pegasus, haftanın yedi günü Sabiha Gökçen'e 4 ve Atatürk Havalimanı'na 4 olmak üzere toplam 8 seferle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Pegasus sefer artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
Anlayamadım siz kimsiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadasim Erzurum hassasiyetini anliyorum ama neden hemen hemen butun haberlerin altina (Pegasuslu) Erzurum seferleri isterim diye yaziyorsun onu anlamadim, hani buraya yazdiginda olacak bir sey olsa amenna ama, buraya yazmakla degismez. En guzeli Erzurumda imza topla yeteri kadar hava yollari firmalarina gonder, dilekce yaz, e-mail at, fax cek vs vs, yani anlayacagin onlari bunalt bizi degil, rica ederim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Y a arkadaslar hepinizi anlıyorumda yorum yazarken daga gecerek yorum yazmayın siz Erzurumlu iseniz bende Erzincanlıyım bırakın Erzurumu gönül isterki bende Pegasusun Ankara ve İstanbul'dan Erzincan'a uçmasını isterim. Ama akıllı düşünmek lazım bu illerimizde yolcu potansiyeline ulaşılamıyorsa adamlar ne yapsın mantıklı düşünmek lazım yorum yazmak kolay. Zaten potansiyel olsa seferler devam ederdi bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
erzurum maldiv adalari.. erzurum phuet seferleri konsun.. ayrica gunde 6 kez olan erzurum londra seferleri 10 a çıkartılsın.:) A380 kesmez erzuruma 480 gelsin :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000