10 Şubat 2012, Cuma 20:17:42

PEGASUS REKLAMINA BÜYÜK TEPKİ

Pegasus Havayolları'nın Londra'daki toplu taşıma araçlarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havaalanı'na yaptığı uçuş reklamlarının kaldırılması amacıyla, Rum kesimi tarafından lobi faaliyeti başlatıldı.
  • sen merak etme dostum,vardır pegasusta uçan kıbrıslı,hem kaptandır hemde ikinci pilot.hatta kabin ekibi de vardır kıbrıslı.
  • Sen adam olmadığın için adamı haklı görüyorsun.
  • londralı türklerin birçoğu bindiği uçağın personelinide kıbrıslı olduğunu görmek ister bu da bir tür milliyetçiliktir pegasus yetkililerine bir londralı türk olarak sesleniyorum hostes ,pilot , teknisyen ve yer personelinizi kktc'lilerden seçiniz londralılar buna büyük önem verir zira kktc'deki insanların ailelerinin yarısndan fazlası londrada yaşar !!!
  • Dünyada KKTC'yi devlet olarak tanıyan tek ülke Türkiyedir diye yazan sözde Türk vatandaşlarına kapak olsun diye KKTC'yi ülkemizin yeni vilayeti ilan etmek gerekir. Zamanında orayı ülke olarak ilan etmek gibi büyük bir hatayı yapan politikacıların yatacak yeri yok.
Londra Belediyesi üyesi Brian Coleman Pegasus Havayolları’nın Londra’daki toplu taşıma araçlarında bulunan KKTC’ye uçuşlarla ilgili reklamların yasaklanması yönünde düzenlenen kampanyanın ileri götürülmesi için girişim başlattığı bildirildi.

Fileleftheros gazetesi; “Sahte Devletle İlgili Reklamların Yasaklanması İçin Girişim... Kampanyanın Başlaması İçin İngiliz Siyasetçinin Girişimi” başlıklarıyla verdiği haberinde, Coleman’ın bu tür reklamlara karşı olduğuna dair görüşlerini dile getirdiği bildirildi.

Haberde ayrıca, sözde “Omorfo Belediyesi”nin, Coleman’a girişimden dolayı teşekkürlerini sunduğu aktarıldı.

(Haber Kıbrıs)
PEGASUS REKLAMINA BÜYÜK TEPKİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen merak etme dostum,vardır pegasusta uçan kıbrıslı,hem kaptandır hemde ikinci pilot.hatta kabin ekibi de vardır kıbrıslı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen adam olmadığın için adamı haklı görüyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
londralı türklerin birçoğu bindiği uçağın personelinide kıbrıslı olduğunu görmek ister bu da bir tür milliyetçiliktir pegasus yetkililerine bir londralı türk olarak sesleniyorum hostes ,pilot , teknisyen ve yer personelinizi kktc'lilerden seçiniz londralılar buna büyük önem verir zira kktc'deki insanların ailelerinin yarısndan fazlası londrada yaşar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dünyada KKTC'yi devlet olarak tanıyan tek ülke Türkiyedir diye yazan sözde Türk vatandaşlarına kapak olsun diye KKTC'yi ülkemizin yeni vilayeti ilan etmek gerekir. Zamanında orayı ülke olarak ilan etmek gibi büyük bir hatayı yapan politikacıların yatacak yeri yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000