13 Temmuz 2018, Cuma 11:09:49

Pegasus pilotları zamlanıyor!

Türk Hava Yolları’nın başta uçucu personel olmak kaydı ile tüm personele yaptığı zammın ardından Pegasus Havayolları da harekete geçti. Pegasus Havayolları da zam yapma kararı aldı. Zam oranları ve diğer detaylar şöyle.
  • Pegasus da THY gibi eğitim verip maaştan düşsün, böylece 15 yılı garantilemiş olur... Kendi parası ile lisans alan adam gider Körfeze...
  • Bu uçakları yerde hazırlayan can ile başla çalışan personeli de unutmayın bu şirket için değil bütün şirketler için geçerli gelip bir gezin dert sorun dinleyin çözüm üretin. 3. Limanı bekliyoruz hep beraber. Kolay gelsin.
  • Çoktan anlaştık bile ha hatırı sayılır zam olursa bakarız
  • Bu f1 olayı kalkmazsa siz o zaman görün curcunayı. Eğit hazır hale getir sonra elinde tutama

Türk Hava Yolları’nın başta uçucu personel olmak kaydı ile tüm personele yaptığı zammın ardından Pegasus Havayolları da harekete geçti. Pegasus Havayolları da zam yapma kararı aldı. 

Pegasus Havayolları, özellikle uçucu personeli elinde tutmak amacıyla zam yapma kararı aldı. Pilotların THY standartlarına yakın maaş alabilmesi ve aradaki farkın giderilmesi için Ağustos ayında uygulanmak üzere zam yapacağı öğrenildi.

Airporthaber’in Pegasus Havayolları kaynaklarından edindiği bilgiye göre; önümüzdeki hafta zammın şekli ile ilgili yönetimde karar alınacak. Zam oranının yüzde 15 civarında olacağı öğrenilirken, diğer personele de zam yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor.

Bilindiği gibi Türk Hava Yolları başta pilotlar ve kabin memurları olmak üzere tüm personele olmak kaydı ile Mayıs ayında zam yapmıştı. Bu gelişmeler üzerine Pegasus Havayolları da zam yapma kararı aldı.

©Airporthaber.com/Özel

Pegasus pilotları zamlanıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (154)

Mhmmd ~ 6 gün önce
Pegasus da THY gibi eğitim verip maaştan düşsün, böylece 15 yılı garantilemiş olur... Kendi parası ile lisans alan adam gider Körfeze...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşçi ~ 7 gün önce
Bu uçakları yerde hazırlayan can ile başla çalışan personeli de unutmayın bu şirket için değil bütün şirketler için geçerli gelip bir gezin dert sorun dinleyin çözüm üretin. 3. Limanı bekliyoruz hep beraber. Kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geç kaldın ~ 7 gün önce
Çoktan anlaştık bile ha hatırı sayılır zam olursa bakarız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F1 ~ 8 gün önce
Bu f1 olayı kalkmazsa siz o zaman görün curcunayı. Eğit hazır hale getir sonra elinde tutama

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000