19 Temmuz 2017, Çarşamba 11:29:33

Pegasus personel biletlerine zam yaptı

Pegasus Havayolları, çalışanların kullandığı indirimli biletlere zam yaptı. Yeni zamlarla iç ve dış hat bilet ücretleri ne kadar oldu?
  • İngiltere uçuşunda mecburen bavulumuza almak zorunda olduğumuz powerbank in taşınamayacağını boyunun milim ile standart dışı olduğu ve PGS tarafından emanete alınacağı dönüşte, PGS kayıp eşya bürosundan alınacağı bildirildi. seyahatimizi tamamladık dönüşte kayıp eşya ofisinizi bulduk, ama powerbankimizi alamadık. çünkü konu ile ilgili kimse yok. İlgisizlik dizboyu, oradan oraya sürüklemeler. ya bi prsedürü olmaz mı, ya çalışanlar bu kadar mı ilgisiz. çalışanlar bu kadar mı yüksek egolu. herkez bir CEO pozlarında. biraz aşağı inin. burada atılma haberlerinizi okuyunca üzülüyorduk. Peki düşük performanslılar atıldıysa bize gereksiz yanıtlar veren ilgisiz personel kalbul üstü mü, tersleyenler en iyi çalışanlar mı? bu şirkette perf. yönetim sistemi nasıl uygulanıyor? hiç mi eğitim verilmez. Yoksa herkes torpilli mi? Biraz DHMİ çalışanlarından geri bildirim alın, özel güvenlik bile PGS yer hizmetlerinden yaka silkmiş durumda. PGS yerjhizmetleri, işinizi az severek yapın, sevmeseniz de ayrıl
  • Bizim suçumuz Host-Hostes olmamak mı yazan ebleh EVET aynen öyle..Benim yavrum her gün dört bacak uçup her bacakta senin gibi sorunlu 180 kişiye hizmet etmekte ve her bacakta inanılmaz basınç yemekte..Sen bir kere uçtuğunda yorgunluktan iki gün kendine gelemezken o günde 4 sefer uçmakta üstüne de üstelik maalesef asgari ücret civarı bir maaşa talim etmekte..Oturduğunuz yerden ahkam kesmek ne kadar kolay sizi gidi klavye hanımefendileri...!
  • bi kere yaz kıs uygulaması uzun zamandır var fiyatlar aynı haber yanlıs. iki biz uygulamadan cok memnunuz gerisi bos.
  • bir yolcu olarak mantıklı buldum, bizim suçumuz host-hostes olmamak mı? pilotlar zaten önemsememiştir kazanıyorlar ama biz vatandaş pahalıya uçarken kendi adamını kayırmacılığa dur dediği için yönetimi kutluyorum

Pegasus Havayolları, çalışanların kullandığı indirimli biletlere zam yaptı. Yeni zamlarla iç ve dış hat bilet ücretleri ne kadar oldu?

Türkiye’nin düşük maliyetli havayolu şirketlerinden Pegasus, personel biletlerine zam yaptı. Çalışanların özellikle yaz aylarında boş günlerinde yoğun olarak kullandığı personel biletlerinde Haziran ayından itibaren yeni tarife uygulanmaya başlandı.

İç hatlarda 50 TL ve dış hatlarda 50 Euro ücret ödeyerek bilet satın alabilen Pegasus çalışanları, zam sonrası iç hat biletlerini 60 TL ve dış hat biletlerini de 60 euro ödeyerek satın alabilecek.

©Airporthaber.com özel

Pegasus personel biletlerine zam yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Yolcu ~ 11 ay önce
İngiltere uçuşunda mecburen bavulumuza almak zorunda olduğumuz powerbank in taşınamayacağını boyunun milim ile standart dışı olduğu ve PGS tarafından emanete alınacağı dönüşte, PGS kayıp eşya bürosundan alınacağı bildirildi. seyahatimizi tamamladık dönüşte kayıp eşya ofisinizi bulduk, ama powerbankimizi alamadık. çünkü konu ile ilgili kimse yok. İlgisizlik dizboyu, oradan oraya sürüklemeler. ya bi prsedürü olmaz mı, ya çalışanlar bu kadar mı ilgisiz. çalışanlar bu kadar mı yüksek egolu. herkez bir CEO pozlarında. biraz aşağı inin. burada atılma haberlerinizi okuyunca üzülüyorduk. Peki düşük performanslılar atıldıysa bize gereksiz yanıtlar veren ilgisiz personel kalbul üstü mü, tersleyenler en iyi çalışanlar mı? bu şirkette perf. yönetim sistemi nasıl uygulanıyor? hiç mi eğitim verilmez. Yoksa herkes torpilli mi? Biraz DHMİ çalışanlarından geri bildirim alın, özel güvenlik bile PGS yer hizmetlerinden yaka silkmiş durumda. PGS yerjhizmetleri, işinizi az severek yapın, sevmeseniz de ayrıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dimitri Lefterakis ~ 11 ay önce
Bizim suçumuz Host-Hostes olmamak mı yazan ebleh EVET aynen öyle..Benim yavrum her gün dört bacak uçup her bacakta senin gibi sorunlu 180 kişiye hizmet etmekte ve her bacakta inanılmaz basınç yemekte..Sen bir kere uçtuğunda yorgunluktan iki gün kendine gelemezken o günde 4 sefer uçmakta üstüne de üstelik maalesef asgari ücret civarı bir maaşa talim etmekte..Oturduğunuz yerden ahkam kesmek ne kadar kolay sizi gidi klavye hanımefendileri...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sharkicia ~ 11 ay önce
bi kere yaz kıs uygulaması uzun zamandır var fiyatlar aynı haber yanlıs. iki biz uygulamadan cok memnunuz gerisi bos.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mantıklı ~ 11 ay önce
bir yolcu olarak mantıklı buldum, bizim suçumuz host-hostes olmamak mı? pilotlar zaten önemsememiştir kazanıyorlar ama biz vatandaş pahalıya uçarken kendi adamını kayırmacılığa dur dediği için yönetimi kutluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000