05 Ağustos 2016, Cuma 11:00:41

Pegasus personel alacak

Pegasus Havayolları, birçok pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu.
  • Ben ilkokul mezunuyum Pegasus'ta girmek istiyorum
  • ilk defa bir toplu çıkartmada çıkartılanların dışında kimse üzülmedi. hepsi değil ama çoğu yetersizdi mesleği paravan olarak kullananlardı. çıkartılanların biri yukarıda gerçek ismiyle küfür etmiş şirkete. Bu işler küfürle hakaretle havlamayla olsaydı dünyayı köpekler yönetirdi.
  • Pegasus benim takip ettiğim en az iki üç yıldır ÜS Bakım Mühendisi arıyor, En az 3 yıllık deneyim falan yazıyor bide şuna C belgesi sahibi yaz bitsin gitsin, hiç firma olarak yeni mezun almayın zaten biyerlerde eğitimini tecrübesini kazansın sende al, peki o adam senin verdiğin maaşa çalışır mı, neden bulamadığın belli, birazda adam al yetiştir çok mu zor shgm den belge alması 3 yıldır hazır adam arayacağına çalıştırsan şimdiye belge sahibi olurdu çalışanların, biraz ülkenin gençlerini düşünün hep günlük şirket kazancı olmasın, yer hizmetlerinden para kazanacağını düşündün açtın, teknik birimini de geliştir ozaman öyle büyük firma çıkması adam arama boşuna.
  • Neden masum çocukları isten çikarttınız?

Pegasus Havayolları, birçok pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu.

İnternet üzerinden yayınlanan ilanda iş sağlığı güvenliği müdürlüğünden, muhasebe departmanına ve iş analisti bölümüne kadar bazı birimlerde alım yapacağını duyuran Pegasus, her birim için kriterleri de belirledi.

Pegasus, bugün tarihli verdiği ilanda 8 birimde alım yapacak.

PEGASUS İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Pegasus personel alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Bülent fırat ~ 4 ay önce
Ben ilkokul mezunuyum Pegasus'ta girmek istiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 2 yıl önce
ilk defa bir toplu çıkartmada çıkartılanların dışında kimse üzülmedi. hepsi değil ama çoğu yetersizdi mesleği paravan olarak kullananlardı. çıkartılanların biri yukarıda gerçek ismiyle küfür etmiş şirkete. Bu işler küfürle hakaretle havlamayla olsaydı dünyayı köpekler yönetirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Armut piş ağzıma ~ 2 yıl önce
Pegasus benim takip ettiğim en az iki üç yıldır ÜS Bakım Mühendisi arıyor, En az 3 yıllık deneyim falan yazıyor bide şuna C belgesi sahibi yaz bitsin gitsin, hiç firma olarak yeni mezun almayın zaten biyerlerde eğitimini tecrübesini kazansın sende al, peki o adam senin verdiğin maaşa çalışır mı, neden bulamadığın belli, birazda adam al yetiştir çok mu zor shgm den belge alması 3 yıldır hazır adam arayacağına çalıştırsan şimdiye belge sahibi olurdu çalışanların, biraz ülkenin gençlerini düşünün hep günlük şirket kazancı olmasın, yer hizmetlerinden para kazanacağını düşündün açtın, teknik birimini de geliştir ozaman öyle büyük firma çıkması adam arama boşuna.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cem Sirt ~ 2 yıl önce
Neden masum çocukları isten çikarttınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hükü ~ 2 yıl önce
Hdükü hükü niye 50000 çalışano çıkardı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000