13 Kasım 2015, Cuma 09:13:41

Pegasus Ordu-Giresun seferlerine başladı

Pegasus Havayolları, Sabiha Gökçen-Ordu Giresun seferlerine başladı.
  • YOLCULARA KARANFİLMİ VERİLMİŞ ALİ SABANCI HAYRET KARANFİLDEN PARA ALMAMIŞMI.KESİN PERSONELİNİN MAAŞINDAN KESMİŞTİR..
  • Bütün Havalimanları kâr edecek diye bir kural yok. Birinin kârı diğerinin zararını kapatır. Siz bu işlere kafa yormayın. Uçmak istiyorsanız Havalimanları hizmetinizde...
  • Bu Havalimanı 2,5 milyon metre kare alan doldurularak yapıldı. Trabzon Havalimanı 660.000 metre kare. Bu da demekki Ordu Giresun Havalimanı Trabzon Havalimanı nın yaklaşık dört katı büyüklüğünde. Uçuş trafiği yönünden Trabzon çok yüksek uçuş trafiğine sahip bir Havalimanı. Fakat Ordu Giresun her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bunu memleket atışması haline getirmeyelim. İkiside bu ülkenin Havalimanı. İkisi de gururumuz.
  • Uçakların doluluk oranı yüzde doksan. Bu kadarı tahmin etmiyorduk fakat yolcu sayısı beklentimizin üzerinde. Bu Havalimanı gelecek vaat ediyor.

Pegasus Havayolları, Sabiha Gökçen-Ordu Giresun seferlerine başladı.

Haftanın 7 günü günde 2 sefer yapacak olan şirket, ilk uçuşunu bu sabah gerçekleştirdi. Uçak Ordu-Giresun'a inmesiyle bir havacılık geleneği olan su takıyla karşılandı.

Uçağın yolcularına da karanfil takdim edildi.

Pegasus Ordu-Giresun seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

KARANFİL ~ 3 yıl önce
YOLCULARA KARANFİLMİ VERİLMİŞ ALİ SABANCI HAYRET KARANFİLDEN PARA ALMAMIŞMI.KESİN PERSONELİNİN MAAŞINDAN KESMİŞTİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KÂR ZARAR ~ 3 yıl önce
Bütün Havalimanları kâr edecek diye bir kural yok. Birinin kârı diğerinin zararını kapatır. Siz bu işlere kafa yormayın. Uçmak istiyorsanız Havalimanları hizmetinizde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kar Zarar ~ 3 yıl önce
Dengeleyemezseniz, alanların çoğunu kapatır yada yabancılara satarsınız. Bakınız Yunanistan.
Yetkili ~ 3 yıl önce
Bu Havalimanı 2,5 milyon metre kare alan doldurularak yapıldı. Trabzon Havalimanı 660.000 metre kare. Bu da demekki Ordu Giresun Havalimanı Trabzon Havalimanı nın yaklaşık dört katı büyüklüğünde. Uçuş trafiği yönünden Trabzon çok yüksek uçuş trafiğine sahip bir Havalimanı. Fakat Ordu Giresun her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bunu memleket atışması haline getirmeyelim. İkiside bu ülkenin Havalimanı. İkisi de gururumuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVAŞ ~ 3 yıl önce
Uçakların doluluk oranı yüzde doksan. Bu kadarı tahmin etmiyorduk fakat yolcu sayısı beklentimizin üzerinde. Bu Havalimanı gelecek vaat ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000