04 Şubat 2011, Cuma 17:08:08

PEGASUS NEDEN İNEMEDİ?

İstanbul’dan Van’a giden Pegasus Havayolları’na ait yolcu uçağı, Van’daki hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanı’na indi.
  • konyada ıls olmadığınıda nereden çıkartıyolar bu kişiler şimdi bu kişilere sorsanız cat 3 kaç m görüş mesafesi gerektirir diye kesin o görüş derler, ya cat 3lerde bile minumum görüş mesafesi 200 m t dir dünyanın en gelişmiş hava meydanlarında bile sıfır görüşte hiçbir uçak inemez konya ya görüş mesafesi bazen 100 mt. nin altına iniyo sanki orası tokyo narita veya haneda meydanı olsa inebilecek akıl duracak olay ya ne tuhaf yorum yaıyolar
  • Havalimanını iniş denenmedi bile belki nereden çıkarıyorsunuz denemeyi ? İnsan hayatı o kadar ucuz mu? Karasal iklime sahip olan istasyonlarda görülüyor malesef böyle durumlar en basiti geçen gün Konya da başıma geldi. Hava günlük güneşlikken bir anda sis çöküverdi ve uçuşlar durduruldu. Taf da göstermiyordu ama bu sisi o nedenle oturduğun yerden atıp tutmak kolay. Bazı pistlerde bırakınCATIII yi ILS olmadığından görüşün 5000 üstü olması gerekiyor.
  • Sizin gibi insanları anlamak çok zor. memnuniyetsiz ve mutsuz! THY 50 TL ye şu anki beğendiğiniz hizmeti ile uçursun bakalım uçurabilecek mi sizleri? uçak kalkar neden kalktı dersiniz iner neden indi dersiniz. şartlar kötüdür uçuş gerçekleşmez bunada bin türlü laf edersiniz, aynı durumda uçuş kalkar canımızı havada mı bulduk neden uçağı kaldırıyor dersiniz. bu kadar çok iyi biliyorsanız klavye başında zaman harcamayın insanlarıda karalamayın insanlara faydalı işler yapın. belki böyle kendinizi memnun eder ve mutlu olursunuz (: harcamayın devlete
  • Rus pilotlar votkayı içince hurda uçaklarla inemeyecekleri pist yoktur... Onlarda insan hayatının önemi olmadığı için herşeyi riske edebilirler... Bundan dolayıda hiç bir zaman Türk uçaklarında iş bulamazlar, kaldıki yüzde kaçı adam akıllı İngilizce konuşur acaba ?
İstanbul’dan havalanan Pegasus Havayolları’na ait PC190 sefer sayılı yolcu uçağı, Van’daki kar yağışı ve görüş mesafesinin azalması nedeniyle Muş’a yönlendirildi. 175 kişiyi taşıyan yolcu uçağı, Muş Havaalanı’na iniş yaptı.

Yolculardan 172’si HAVAŞ tarafından çağrılan otobüs ve minibüslerle Van’a gönderildi. 3 yolcu da aynı uçakla İstanbul’a geri döndü.

(Milliyet)

PEGASUS NEDEN İNEMEDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
konyada ıls olmadığınıda nereden çıkartıyolar bu kişiler şimdi bu kişilere sorsanız cat 3 kaç m görüş mesafesi gerektirir diye kesin o görüş derler, ya cat 3lerde bile minumum görüş mesafesi 200 m t dir dünyanın en gelişmiş hava meydanlarında bile sıfır görüşte hiçbir uçak inemez konya ya görüş mesafesi bazen 100 mt. nin altına iniyo sanki orası tokyo narita veya haneda meydanı olsa inebilecek akıl duracak olay ya ne tuhaf yorum yaıyolar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Havalimanını iniş denenmedi bile belki nereden çıkarıyorsunuz denemeyi ? İnsan hayatı o kadar ucuz mu? Karasal iklime sahip olan istasyonlarda görülüyor malesef böyle durumlar en basiti geçen gün Konya da başıma geldi. Hava günlük güneşlikken bir anda sis çöküverdi ve uçuşlar durduruldu. Taf da göstermiyordu ama bu sisi o nedenle oturduğun yerden atıp tutmak kolay. Bazı pistlerde bırakınCATIII yi ILS olmadığından görüşün 5000 üstü olması gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sizin gibi insanları anlamak çok zor. memnuniyetsiz ve mutsuz! THY 50 TL ye şu anki beğendiğiniz hizmeti ile uçursun bakalım uçurabilecek mi sizleri? uçak kalkar neden kalktı dersiniz iner neden indi dersiniz. şartlar kötüdür uçuş gerçekleşmez bunada bin türlü laf edersiniz, aynı durumda uçuş kalkar canımızı havada mı bulduk neden uçağı kaldırıyor dersiniz. bu kadar çok iyi biliyorsanız klavye başında zaman harcamayın insanlarıda karalamayın insanlara faydalı işler yapın. belki böyle kendinizi memnun eder ve mutlu olursunuz (: harcamayın devlete

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Rus pilotlar votkayı içince hurda uçaklarla inemeyecekleri pist yoktur... Onlarda insan hayatının önemi olmadığı için herşeyi riske edebilirler... Bundan dolayıda hiç bir zaman Türk uçaklarında iş bulamazlar, kaldıki yüzde kaçı adam akıllı İngilizce konuşur acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000