14 Nisan 2010, Çarşamba 09:56:01

Pegasus Marsilya'ya kanat çırpacak

Pegasus, 1 Mayıs tarihinden itibaren İstanbul’dan Marsilya’ya karşılıklı seferlere başlayacak.
  • pegasusun marsilya uçağı marseille provence2 (mp2)den mi kalkıyor..
  • ataturkten ucarsa thy nin almanya hatlari.. vs.. tamamen boşalir. pegasus gunde 3-4 frekansa çıkmak zorunda kalir o hatlarda.. ve slot vermezler. ama thy nin 30-40 ucagi gelir onlara slot verilir.. neden cunku 15 kişide gitse takunyacilar okullarin oldugu yerlere gidilmesi gerekli(!). ama gokcende eskisi kadar uzak değil artik. ulasim biraz daha kolaylaşti ama metro gelmeden kolaylaşti demek zor..
  • Pegasus çok güzel büyüyor. Bir de SAW yerine AHL den kalkmasına müsaade etseler harika olacak. SAW uzak diye inanılmaz yolcu kaybı oluyor. Bir acentacı olarak hep bu problemi yaşıyoruz.
  • tebrikler pegasus emin adimlarla ilerliyorsun - yeni ucaklarinla kazasiz belasiz ucuslar diliyorum.

İstanbul ve Marsilya’dan karşılıklı haftada dört gün gerçekleşecek uçuşların Sabiha Gökçen’den tek yön bileti vergiler dahil 59,99 Euro, Marsilya’dan çıkışlar ise vergiler dahil 69,99 Euro olacak.

Fransa’nın en güzel bölgelerinden olan Provance’nin sınırları içinde yer alan etrafı dağlarla çevrili, Akdeniz sahil şeridi boyunca 70 km’lik sahili ile dikkat çeken Marsilya’ya Pegasus Havayolları  ile 1 Mayıs 2010 tarihinden karşılıklı seferler gerçekleştirecek.

Marsilya’ya direkt uçuş yapan ilk havayolu olma özelliğini gösteren Pegasus Hava Yolları salı, çarşamba, cumartesi ve pazar günleri İstanbul’dan Marsilya’ya ve pazartesi, çarşamba, perşembe ve pazar günleri ise Marsilya’dan İstanbul’a karşılıklı direk seferler gerçekleştirecek.

Öte yandan Marsilya, Türk Hava Yolları'nın uçuş yapmadığı bir nokta olarak da dikkat çekiyor.

Pegasus Marsilya'ya kanat çırpacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

mısto ~ 5 yıl önce
pegasusun marsilya uçağı marseille provence2 (mp2)den mi kalkıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ataturkten ucarsa thy nin almanya hatlari.. vs.. tamamen boşalir. pegasus gunde 3-4 frekansa çıkmak zorunda kalir o hatlarda.. ve slot vermezler. ama thy nin 30-40 ucagi gelir onlara slot verilir.. neden cunku 15 kişide gitse takunyacilar okullarin oldugu yerlere gidilmesi gerekli(!). ama gokcende eskisi kadar uzak değil artik. ulasim biraz daha kolaylaşti ama metro gelmeden kolaylaşti demek zor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Pegasus çok güzel büyüyor. Bir de SAW yerine AHL den kalkmasına müsaade etseler harika olacak. SAW uzak diye inanılmaz yolcu kaybı oluyor. Bir acentacı olarak hep bu problemi yaşıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tebrikler pegasus emin adimlarla ilerliyorsun - yeni ucaklarinla kazasiz belasiz ucuslar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000